2015000130 Hizmet İçi Mesajı

Kodla Büyü

ilkayla

Aktif Üye
Az önce cep telefonuma konu başlığındaki numarada kursiyer olduğuma dair bir mesaj geldi.
Ama ben böyle bir hizmet içine başvurmadım ki ?
Fatih ağ altyapısı diyor. Benzer bir mesaj alan varmı ?

ben bu ağ alt yapısını aldığım halde bana da geldi. Okul müdürümüzede gelmiş. Daha önce izlediğimi beğenmemişler herhalde :)

İstediğimiz hizmet içlerini kabul etmezler.
İstemediğimiz, kimin tarafından yapıldığı belli olmayanı şak diye onaylarlar.
İnşallah uzaktan eğitimle verilir. Çünkü ben haftaya farklı bir çalışmada görevliyim.

Bana da geldi yer saat hakkında bilgi varmı arkadaşlar?
Sanırım 2 haftaymış...

İnternette uzaktan eğitim gibi birşeyler var uzaktan eğitimmi olacak yüzyüzemi?

bana da geldi mesaj uzaktan eğitimdir herhalde yoksa bu kadar uzun süresi olmazdı :mrgreen:

Arkadaşlar bana da aynı mesaj geldi. Faaliyet yeri merkez teşkilatı bakanlık yazıyor.
uzaktan eğitim mi? yoksa Ankara ya mı gideceğiz? bilgi alabilen varsa lütfen paylaşsın

Uzaktan eğitim arkadaşlar....

Fakat mebbis içinde uzaktan eğitim olarak arasam da bulamadım ben...

hizmetiçi eğitim planına baktım : uzaktan eğitim diyor . , dosyay ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 2015_plan.rar
    46.5 KB · Görüntüleme: 268
Bana da geldi..
Şok oldum
Uzaktan eğitim olduğunu anlayınca rahatladım...

evet arkadaşlar telefonla bakanlığın ilgili birimine sordum buraya yazayım dedim ama konu çoktan açılmış :) uzaktan eğitimdir.

aynı mesaj bana da gelmiş. hiç bir şeyden haberimiz yok. mesaj gelince şok oldum. ne başvurum var ne birşey. ilk önce ankara sandım. amerikan başkanı dahil bildiğim akıl arayabileceğim herkesi aradım. sonra buraya bakmak aklıma geldi. meğer online mış. :lol: :lol: :lol:

bu arada hangi siteden bağlanıyoruz buraya ya :mrgreen:

bana da gelmiş
baktım ki 14 gün
işte şimdi hapı yuttuk diyodum ki uzaktan eğitimmiş Allah tan.
yanlız bu eğitim bizim ne işimize yarar ki arkadaşlar...
var mı bize bi faydası...

joomlaci' Alıntı:
bana da gelmiş
baktım ki 14 gün
işte şimdi hapı yuttuk diyodum ki uzaktan eğitimmiş Allah tan.
yanlız bu eğitim bizim ne işimize yarar ki arkadaşlar...
var mı bize bi faydası...

faydası olur mu hocam hiç! aksine başımıza bela desek daha doğru olur. ağ alt yapı seminerini neden verirler ki? tabi ki ağ alt yapısı kurulurken komisyonda olup denetletmek, sorumluluk yüklemek amaç. sadece bu aşamada bizi dahil ediyorlar projeye. uygulanmasında bile hala ne derece içindeyiz ki projenin!!!

arkadaşlar mesaj bana da geldi. Hangi siteden eğitimi alacağız. Girişte kullanıcı adı şifre olacak mı hiçbişey belli değil. Pazartesiye kadar herşey belli olur umarım..

sınavı da yokmuş. işlerim de çoktu. açık bırakıp pc inn başından kalksak başka işlerle uğraşsak nolur ki tecrübeli arkadaşlar fikir versin:)

Arkadaşlar bu eğitime katılım tam nasıl olacak bilgisi olan var mı? İki hafta boyunca hergün aşama aşama mı gidecek istediğimiz yerden istediğimiz saatte bağlanabiliyormuyuz ???

omegafi' Alıntı:
Arkadaşlar bu eğitime katılım tam nasıl olacak bilgisi olan var mı? İki hafta boyunca hergün aşama aşama mı gidecek istediğimiz yerden istediğimiz saatte bağlanabiliyormuyuz ???
Ayni seyi bende soracaktim fakat cevabini bileb yok sanirim...

Arkadaşlar lms.eba.gov.tr adresinden eba sifrenizle giris yapın pazartesi eğitim sisteme yüklenmiş olur. 2 hafta suresi var yaklasik 1 1.5 saat suren bir video seminer. İstediğiniz yer ve zamanda videoları izleyip bitirme oranınızi %100 yapmanız gerekiyor.

Geri