2015000130 Hizmet İçi Mesajı

Kodla Büyü
omegafi' Alıntı:
Arkadaşlar bu eğitime katılım tam nasıl olacak bilgisi olan var mı? İki hafta boyunca hergün aşama aşama mı gidecek istediğimiz yerden istediğimiz saatte bağlanabiliyormuyuz ???
Uzaktan eğitime erişim http://lms.eba.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Faaliyet, 07 Eylül 2015 Pazartesi Saat : 11.00´de açılacak ve 20 Eylül 2015 Pazar gecesi 23.59´da sistem tarafından otomatik olarak sonlandırılacaktır.
_________
Hocam bu semineri yukarıda belirtilen tarih ve saat içerisinde istediğiniz zaman diliminde sisteme giriş yaparak video, resim vb. dokumanlari izleyerek bitirmeniz gerekir.
Seminer olduğu için Sınav Yok....

Ön bilgim olsun bir zararı yok diye bu eğitime başvurdum. Başvurmayanlara katılım mesajı gelmiş bana gelmiyor. :eek: Bakıyorum hizmetiçi sayfasına hala onaylanmamış :D

accompany' Alıntı:
Ön bilgim olsun bir zararı yok diye bu eğitime başvurdum. Başvurmayanlara katılım mesajı gelmiş bana gelmiyor. :eek: Bakıyorum hizmetiçi sayfasına hala onaylanmamış :D
Aynı durum bende de var başvurdum ama benimki de onaylanmamış.

arkadaşlar bunu almak için öncesinde bir eğitim almak gereklimi eğer değilse başvuru olmadığı halde neye göre almışlar mesela bende almak istiyorum bu eğitimi.

ziyaunal' Alıntı:
Okullardaki altyapı kabul komisyon üyeleri re'sen alınıyor bu seminere

bende kabul komisyonundayım aynı zamanda fatih eğitmeniyim okuldaki tek bilgisayar öğretmeniyim ilginç bakalım bize de sıra gelir belkide hiç almazlar.

fatih22222' Alıntı:
arkadaşlar bunu almak için öncesinde bir eğitim almak gereklimi eğer değilse başvuru olmadığı halde neye göre almışlar mesela bende almak istiyorum bu eğitimi.

Sayın hocam, sanırım Cisco Network kursunu almış olanlara çıkmış. Tanıdığım kursiyerlerin tek ortak noktası, CCNA sertifikaları olması :)

Hocam benim hiç bi sertifikam yok daha önce hiç hizmetiçi eğitim de almadım. Bu eğitime başvurmuşluğum da yok. Ama bana da çıktı :)

Gün boyu sistem hatalı olurda giremezsek kursu almadı olarak mı görüneceğiz arkadaşlar?
İlk dersi bugün almak şart mı?

Hocalarimiza ben başvurmadim ama resmi yazı geldi. Peki uzaktan eğitim tamam ama saat kaçta bu eğitim

Hocalarım 80 sayfa + videolar var hepsini izledim ama %50 görünüyo sayfamda acaba devamı mı var?

Bende de hala değerlendirme de gözüküyor kendimiz başvurdu k hata ettik herhalde sistemde açık değil bize anlamadım gitti bugün başlıyor sözde

giriş çıkış yapın yüzde yüz oluyor bende izledim aynıydı sayfayı kapattım tekrar açtım düzeldi.

Daha önce 2015000053 nolu FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGITIM i almıştım. Geçen gelen mesajda hizmetiçi eğitime görevlendirildiniz diye mesaj geldi. Lms ekranına girdiğimde daha önce aldığım eğitim gözüküyor ve bitirme oranı %100. Bu eğitimi alan ve mesaj gelen arkadaşlarda durum nedir?

Evet hepsine baktım %100 oldu.Galiba hepsi bu kadar 20 eylülde yayından kalkıcak ..Yani hepsini 1 günde izleyebilirsin 10 gündede istersen son günde izleyebilir anladığım kadarı ile.

Hocam bende de sorumlu birim kısmında "değerlendirmede" olarak görünüyor. Eğitim başladı. Acaba bu durumla karşı karşıya olan var mı ya da bu sorunu nasıl düzelttiler.

Hocam bende de aynı durum var hala değerlendirme de gözüküyor. Sanırım başvuru yapanları almadılar ve kursiyerleri resen alımla seçtiler.

düzelmedi hocam bende de aynı değerlendirmede yazıyor onay tarihi de geçti muhtemelen iptal olur çünkü yapılan açıklamada kendiler seçmişler zaten kursiyerleri ben öyle anladım boşuna başvuru yaptık diye düşünüyorum

eğitimi tamamladım, eğitimin sonunda online sınav varmı? bende çıkmadı. sizde durum nedir. Daha önceki online Antropi Teach Fatih v.02 eğitiminn sonunda online sınav vardı.

emrah1023' Alıntı:
eğitimi tamamladım, eğitimin sonunda online sınav varmı? bende çıkmadı. sizde durum nedir. Daha önceki online Antropi Teach Fatih v.02 eğitiminn sonunda online sınav vardı.
Hocam bu SEMINER olduğu için Sınav yok...
Kurs' larda Sınav var....

Geri