2015000166 Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtım Kursu

Kodla Büyü
afsinbey' Alıntı:
Ya şu prof. kadının sunumları acayip sıkıcı. Şahsen ben dinleyemedim hiç. Açtım, bekledim geçmesini.

o kadına mail attım hocam sizin yüzünüzden bu eğitimden soğudum diye bu kadar sıkıcı bi anlatım yok yani :x :D

Sınavdan 90 alıp eğitimi tamamladık çok şükür

sınavdan mantık sorularıyla 45 almak ve kursu tamamlamak oldukça basit

arada nokta atışı kesin bilgi istenilen sorularda var yani ortalama 60-70 almak kolay gibi görünüyor herkese bol şanş...

Arkadaşlar 7.bölüm açılmıyor farklı tarayıcılarda denedim gene açılmıyor.

ARKADAŞLAR SAYFA GÖRÜNTÜSÜ BU DEMİ BANA SERTİFİKA NUMARASI FALAN VERMEDİ DEVAM ET DEDİM AMA

Ekli dosyalar

• medya.jpg
    medya.jpg
    122.8 KB · Görüntüleme: 527
bznesm_srkn' Alıntı:
afsinbey' Alıntı:
Ya şu prof. kadının sunumları acayip sıkıcı. Şahsen ben dinleyemedim hiç. Açtım, bekledim geçmesini.

o kadına mail attım hocam sizin yüzünüzden bu eğitimden soğudum diye bu kadar sıkıcı bi anlatım yok yani :x :D

Napsın ablam, uzaktan eğitim böyle oluyor işte.... Etkileşim yok, iletişim tek kanallı. Al eline oku kağıdı.. En azından okuyabiliyor.

verecekleri kurs kendilerinin olsun kaç oldu 2. bölümü baştan yeter ya......... bu ne .... 3 soru soruyo cevabı belli ezberledik... tak başa.....

internet gidyo, oturumu kapatıyom ...
demekki bir oturumda hepsini bitirmek lazım anlamadım gitti... kaç oldu başa dönmem her defasında 2. bölüm aç seçili bir türlü devam et i göremedim, sorun bilgisayarda mı bilgisayar özürlüsü ben de mi anlamadım, kaç saatimi aldı ya....

medya okur yazarlığı hemen işlenmiş ama pardus kullanım kursu işlenmemiş hala :verymad:

Bu eğitim ilk uzaktan eğitim faaliyetlerinden, basılı sertifika verilmedi. E-sertifika olarak da indiremiyoruz. Nasıl ulaşırız acaba sertifikasına ?

Güncel. Bu eğitim ilk uzaktan eğitim faaliyetlerinden, basılı sertifika verilmedi. E-sertifika olarak da indiremiyoruz. Nasıl ulaşırız acaba sertifikasına ?

Geri