2015000176 nolu Aksaray FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji

Kodla Büyü
Arkadaşlar 14-18 Eylül tarihlerinde yapılacak olan bu kursa başvuruda bulunmuş arkadaşlar var mı? Kendi sayfamda kursun detaylarına bakmak için yanındaki klasör simgesine tıkladığımda "Seçtiğiniz başvuru kaydı bulunamadı" diyor. İlgili birimin onay tarihi yarın son(20 Ağustos), acaba ilgili birim tarafından (4. onay) kursu onaylanan var mı?

O kursum okul tarafından unutuldu. Ancak 1-11 eylül tarihli 4.onayı geçmiş bir kurs için aynı uyarıyı vlıyorum. 5, adımda bişiyler var demek ki

mse' Alıntı:
O kursum okul tarafından unutuldu. Ancak 1-11 eylül tarihli 4.onayı geçmiş bir kurs için aynı uyarıyı vlıyorum. 5, adımda bişiyler var demek ki
Hocam idareciler çok sık bakmıyorlar onay için mebbise. Başvuruda bulunduktan sonra hatırlatmakta fayda var. Sanırım genel bir sıkıntı var mebbiste. Bekleyip göreceğiz artık. Teşekkür ederim :)

hocam ne bakmaması... Kaç defa hatırlatıyorum, en son aradığımda hocam şu an okulda elektrik yok... diğer müdür yardımcısını ara evden yapsın. Onu arıyorsun ben okulda değilim. vel hasıl kelam, tam seçilmişlere düştük. İnternet ya da elektrik yok bahane mi bir idareciye....

Hocam benim 4. onay verilen kursuma da daha onay tarihi gelmemiş kurslarıma da aynısını diyor. mebbisde sorun var anlaşılan

Geri