2015000181 numaralı Hizmetiçi eğitim faaliyeti

Kodla Büyü

siranli2907

Site Gezgini
Arkadaşler 2015000181 numaralı Hizmetiçi eğitim faaliyetine başvuruda bulunmustum.MEB den dün telefonuma mesaj geldi.Mesajın içeriği şu şekildeydi

"2015000181 numaralı Hizmetiçi eğitim faaliyetinde kursiyer olarak görevlendirildiniz." diye yazıyordu.

Bundan sonra ne yapacağımızla ilgili bi açıklama yoktu.
Bundan sonraki aşamalarda ne yapacağımızla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz.

Hocam aynı mesaj bana da geldi. Başvuru onaylanmış demek bu mesaj. Kurs faaliyet yerine gidecez 28 inde. Benim bu konuda anlamadığım ise kurs merkezi öğretmen evi diyor. Konaklama ve kurs yeri aynı yer mi acaba.

ankara başkent öğretmenevi konaklama yeri olarak size ayrılır.. eğitimler hemen yanındaki hizmetiçi eğitimde verilir..

bu eğitimlere sakallı katılmak problem oluşturur mu ? daha önceden katılıp böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?

Araştırdıgım kadarıyla hiç bir işlem yapmamıza gerek yokmus. direkt kurs merkezine giderek kursa katılabiyormuşuz.Bizim adımıza öğretmen evinde rezervasyon yapılmış oluyormus

kurs kaçta başlayacak acaba. pazar aksamından giriş yapabiliyormuyuz. yoksa pazartesi sabahımı gitmemiz gerekiyor.

Bende 12 ekimde erzurumdaki kursa katılıcam ama okuldan bir islem yapiyormuyuz evrak falan hazirliyormuyuz ?

Geri