2015000209 nolu eğitim

Kodla Büyü
O listeye nasıl ulaşabilirim hocam. Bana eposta geldi. Ben önceki eğitimlere başvurmuştum reddedilmişti. Buna alınacağımı belirten eposta geldi.

arkadaşlar ben şu an 208 deyim, kurs yeri ankara beşevler deki yegitek binası ve konaklama yeri başkent öğretmen evi, konaklama ücretini 5 gece olarak (325 tl) peşin ödüyorsunuz. kahvaltı dahil fakat diğer yemekler için ücret açık büfe 1 öğün 20 tl. odalar 2 ve 3 kişilik. gelirken laptop almanızı istiyorlar, sadece 1 gün kullanırsınız lms (öğretim yönetim sistemi) dersi için. kursun asıl amacı vsınıf (vitamin sınıf) uygulaması üzerine öğretmen ders akışı oluşturuyor içerikleri eba üzerinden veya kendi dokümanlarından oluşturuyor (karma) tabletden ders başlatıp öğrencilere ödev gönderiyor, adrese yönlendiriyor, anlık soru gönderiyor, sınav yapıyor vs. yani tamamen tablet üzerine.

mebbis bir turlu cözemedim.arkadaş yüz yüze egitim çıkmıyor diye uzaktan egitime başvuriyim dedim ilgilenen kişi onaylamadı.merkezdeki içip içip mi bakıyor.onaylamadı a.q ... hizmet içi eğitim alamıyoruz.sistemi çözmek için arkadan amerikalı mı olmak gerek :scared: :|

Geri