2016-2017 Birinci Dönem Fatih Btr Basvurulari.

Kodla Büyü
Antalya en gec önümüzdeki çarşamba yazılar okullara ulaşmış olacak arkadaslar bilginize.

Samsunda btr ile ilgilenen Bayram bey vardı, tatilde de olsa projeyle ilgili sürekli mail atardı, ancak bayram bey yaklaşık 2 aydır filan yok, hiç sesi çıkmıyor ! Samsunda da büyük ihtimal geç başlanacak.

Ankara mail gelmedi. Bir arkadaş onaylar çıkmış dedi. Ben evrak teslim etmeye gittiğimde görevlendirmeler 1 eylül itibari ile başlanacağını söylenmişti. En geç yarın yazılar gelir gibi.

ankarada göreve başlama tarihi onay tarihi diyor arkadaşlar onay tarihi ayın 26 sı mı oluyor tam olarak o zaman

Aynen hocam ankara için başlama tarihi onay tarihi olan 26 ağustos o zaman. Çünkü yazı boyle. Ama faal olarak yarın okulda olacağız o zaman başlatırlar herhalde.

vanda durum nedir acaba sehir disindayiz yazi geldi dediler ama galiba ilk donem sonunda gonderilen yazi ile ayniymis ikinci donem devam ettirilmesi gibi biseyler yaziyomus ama son basvuru tarihi gibi bisey gormedim
bilen varsa yazabilormi acaba

a_tunc1905' Alıntı:
Aydın ne zaman başlayacak acaba , bilen varsa billendirirse seviniriz. :D
Kesin en son Aydın yapar iyice ek ders mağduru yaptıktan sonra göreve baslatirlar. Anlamıyorum koca iller yapıyor Aydın sanki başka galaksiye bağlı gibi herşeyi geç yapıyor.

Geri