2016-2017 Labsız Yıllık Plan 5 ve 6 Sınıflar

Kodla Büyü

bote_erz

Süper Üye
Süper Üye
Hocalarım inşallah işinize yarar.

Ekli dosyalar

• 2016-2017 Yıllık Planları.rar
    32.6 KB · Görüntüleme: 4,733
ctrl+z' Alıntı:
iki plan (5-6lar) aynı gibi geldi hocam...

bakanlığın yayınladığı plan doğrultusunda yaptım malum lab yok konuların çoğu aynı malesef haftalar ve süreleri farklı ve son hafta konuları farklı. Sizin eklemek istediğiniz varsa geliştirelim bende faydalanırım.

peki hocam dersi nasıl işliyorsunuz ,konuları öğrencilere verirken nelerden faydalanıyorsunuz ,teorik olarak işleyince çok yazdırıyor musunuz mesela...

ctrl+z' Alıntı:
peki hocam dersi nasıl işliyorsunuz ,konuları öğrencilere verirken nelerden faydalanıyorsunuz ,teorik olarak işleyince çok yazdırıyor musunuz mesela...

:+1: aynı sorular bende de var :)

Ek olarak Günlük planlarını hazırladınız mı hocam?

loookasit' Alıntı:
ctrl+z' Alıntı:

konularla ilgili slaytlar hazırlıyorum bitmek üzere. Bir çok konuda slaytlar resim ve videolarla destekliyorum. yazdırıyorum tabi ama sadece önemli olanlar oda yazılıda sorayım diye :D

Bote Hakan' Alıntı:
loookasit' Alıntı:
ctrl+z' Alıntı:

konularla ilgili slaytlar hazırlıyorum bitmek üzere. Bir çok konuda slaytlar resim ve videolarla destekliyorum. yazdırıyorum tabi ama sadece önemli olanlar oda yazılıda sorayım diye :D
Kullandığınız dokümanları paylasabilir misiniz

Teşekkür ederiz hocam paylaşım icin fakat bu sene okullar 9 haziranda kapanacak diye biliyorum. Sizin plana göre 16 haziranda gözüküyor

hizmetkar' Alıntı:
Teşekkür ederiz hocam paylaşım icin fakat bu sene okullar 9 haziranda kapanacak diye biliyorum. Sizin plana göre 16 haziranda gözüküyor

haklısın hocam orda kayma olmuş. O da gözden kaçmış... :?

Geri