2016 ildışı izmir isteyecekler :)

Kodla Büyü
sıkıntıdan hocam napalım norm fazlası atamalar yapılırken aklıma geldi açtım konuyu :+1:

Tayin modunda değil millet :idea: Tayin dönemi yaklaşsın konu canlanır. :++:

bu sene bu başlıkta olmayacam çünkü 7. yılda -çok şükür- geldim izmire. hepinize bol şans :)

ne var şu izmirde arkadaş yaaa.bi gidin kendi memleketlerinize.sizin yüzünüzden biz gidemioz :|

bahhele' Alıntı:
ne var şu izmirde arkadaş yaaa.bi gidin kendi memleketlerinize.sizin yüzünüzden biz gidemioz :|
bir tek izmirli siz değilsiniz hocam bizimde ailemiz izmirde yoksa izmire bayılmıyorum bende ama mecbur

bu yıl kız arkadaşım ile anlaşmış olmasa idik 205 puan civarı ile ben de izmir yazacaktım. Şuan da 200 puanım var çünkü. En azından ben sıradan çıktım :D Hepinize şimdiden hayırlı olsun

milkay' Alıntı:
bu yıl kız arkadaşım ile anlaşmış olmasa idik 205 puan civarı ile ben de izmir yazacaktım. Şuan da 200 puanım var çünkü. En azından ben sıradan çıktım :D Hepinize şimdiden hayırlı olsun
-1 mi diyelim hocam o zaman kesin mi :) :) :) hayırlısı hocam kaç yılında atandınız epey puanınız var maşallah

evet hocam 2015 - 145 puanla geldim Şükür MEMLEKETİME

bilişim21' Alıntı:
74 puan ile istanbul gelir mi aacaba

ben 74 le ist küçükçekmece de ikitelli ortaokuluna gittim. 2012 ist taban puanı bendim :)
yani sanırım gelir ama gözde ilçe ve okullar değil tabi
ikitelli kesin açılır istanbulda 7 normu olup 1 bilişimcisi olan tek okul biz eşimle birlikte çalışmıştık 2 bilgisayarcı

Bu başlığın çok hareketlenmesine gerek yok şu an. Hele önce bir İzmir - İliçi başlığı açılsın, tayinler belli olsun. Sonra buraya sıra gelir. (Evet iliçi konusunu ben açacağım :mrgreen: )

kodlama dersi mayıs gibi gelse hemen normlara yansır mı acaba il dışına yetişir mi norm güncellemeleri

Resmi olarak bir ders gelsin hele de norm güncellemesine sonra bakarız...

izmirde meslek liselerinde pek açık yok hocam eğer bu il istihdam projesi kabul görürse bir çok kişide norm fazlası olacak bilişimcilerden yani izmirde durum sıkıntılı :(

hocam izmir mem sayfasında yakın zamanda normlar verilmişti. siteden bakabilirsiniz şuan hangi ilçede hangi okullar açık yaklaşık olarak fikir verir. Sayılar pek içaçıcı değil özellikle meslek liseleri açısından.

İstihdam projesi kastı sanırım şu bölge ve ihtiyaçlara göre meslek liseleri yeniden yapılandırılacak o proje. Yani bir bölgede bi alandan misal bilişim tek pek talep yok ve o bölgedeki tek meslek lisesinde tek şube ve o şubede de az sayıda öğrenci var ise ya bölüm komple kapanacak ya da yakında bulunan başka bir meslek lisesine taşınacak. mantıklı mı değil mi kısmına girmiyorum bile ama çok sıkıntı çıkaracağı kesin

Geri