2016 Yılı 1. Dönem Eğitici Görevlendirme Başvurusu:

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar başvurular başladı, ilgilenen arkadaşlar il veya ilçe mem' deki koordinatör arkadaşlarla iletişime geçebilirler....

Sayin hocam
Yilda 2 kere 6 aylik olarak bakanlik tarafindan il/ilçe memlerde fatih projesi eğitmen gorevlendirmesi yapilmaktadir. 8-17 mesai saatleri arasinda 18 saat ek ders ücret karşılığı çalışmaktadır.
Peki bu arkadaşlar ne yapmaktadırlar?
İlçelerinde fatih projesi kapsamindaki okullarinda görevli öğretmenlerine egitimler vermekte eğer başka ilçelerde bu eğitimi verecek başka kimse bulunmamasi veya yeterli gelmemesi halinde il mem bu arkadaşı gorevlendirmektedirler.
...

aydınDr' Alıntı:
Sayin hocam
Yilda 2 kere 6 aylik olarak bakanlik tarafindan il/ilçe memlerde fatih projesi eğitmen gorevlendirmesi yapilmaktadir. 8-17 mesai saatleri arasinda 18 saat ek ders ücret karşılığı çalışmaktadır.
Peki bu arkadaşlar ne yapmaktadırlar?
İlçelerinde fatih projesi kapsamindaki okullarinda görevli öğretmenlerine egitimler vermekte eğer başka ilçelerde bu eğitimi verecek başka kimse bulunmamasi veya yeterli gelmemesi halinde il mem bu arkadaşı gorevlendirmektedirler.
...
teşekkürler hocam.

Bilgisayar öğretmenleri dişinda herhangi bir branştan yeterli olan biriside görevlendirilebilir mi ?

gelen mail i paylaşıyorum. İlk madde sanki sadece BT öğretmenleri diyor.

Ekli dosyalar

• 01_İllere Duyuru_2016-1.rar
    872.7 KB · Görüntüleme: 505
Görevlendirmesi teklif edilmeyecek kişiler Branşı bilişim teknolojisi olmayan veya daha önce görevlendirilip görevi bırakmış arkadaşlarımız :(

Arkadaşlar İlçede eğitici formatör öğretmen olmadoığı için re'sen görevlendirmek istiyorlar mümkün mü bu ve ya kabul etmeme gibi bir şans ihtimal var mı?

Okulda 9-15:30 arası çalışıyorum BTR yim 8 Saat Kursum var... Fayda - Zarar durumum ne olur?

yardımcı olursanız sevinirim

benim anlamadığım bu yazı neden okula gelmedi. istanbul da bu yazıdan haberi olan var mıydı?

2016 2.DÖNEM BİLGİSAYAR FORMATÖR SADECE BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLERİNE YAPILACAKMIŞ DİĞER FORMATÖRLERE GÖREV VERİLMEYECEK MİŞ BİLGİSİ OLAN VARMI

ewelen' Alıntı:
Kimseye ulaşmadı mı listeler ???

hocam ben ulaştım listeye... istersen gönderebilirim.(mail adresine)

bursa tam bir komedi...faz 2 ile okul sayısı artmış iken sayı 16 dan 15 e düşmüş...ihtiyacı kim neye göre belirliyor belli değil

Arkadaşlar 30/12/2015 te bir yazı yayınlanmış. Buna göre 2. dönem görevlendirmeleri -180 saat formatör belgesi olanlara değil- 100 saat bt rehberliği kursuna gidenlere verilecekmiş. Bilgisi veya başvurusu kabul olmayan var mı? Bu haksızlık değil mi? 180 saat belgemiz varken 100 saat daha mı kursa gidelim? Yani 180+100=100 olur mu? Formatör arkadaşlar konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Ne yapabiliriz? Bakanlığı arayan var mı?

karakale1' Alıntı:
Arkadaşlar 30/12/2015 te bir yazı yayınlanmış. Buna göre 2. dönem görevlendirmeleri -180 saat formatör belgesi olanlara değil- 100 saat bt rehberliği kursuna gidenlere verilecekmiş. Bilgisi veya başvurusu kabul olmayan var mı? Bu haksızlık değil mi? 180 saat belgemiz varken 100 saat daha mı kursa gidelim? Yani 180+100=100 olur mu? Formatör arkadaşlar konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Ne yapabiliriz? Bakanlığı arayan var mı?
Hocam,

Resmi yazıda 180 saatlik ibaresi geçmiyor. Sadece eogrenim.meb.gov.tr sitesindeki açıklamalarda var. Onun resmi bir geçerliliği yok. Resmi bir geçerliliği olmasını isteyen kişi resmi yazının içine koyardı o ibareyi. Ancak resmi yazıda "BT rehberlik kursu alan" diyor. 180 saatlik kurs Bt rehberliği kursuna denk mi? Burası önemli.

Bt rehberlik kursu 100 saat
Formatör 180 saat.
Yıllarca bu yükü formatörler taşıdı.
Bugün yok sayılıyor.
Ben dahil olmak üzere çogumuz formatör belgesi almak için yaz tatilini yedik.Bu reva mı

Bakalım eğitici olarak görevlendirildim. İş yükü nasıldır, bilmiyorum. Daha önce okuduğum sayfalarda bırakan çok fazla arkadaş olmuş am denemek lazım.

Geri