2016000017 Eğitimi geçemiyorum?

Kodla Büyü
bir önceki ekrana gelerek tekrar deneyin hocam. bütün başlıklara tıklayarak içeriklerinin bitmesini bekleyin.

Ben daha önceki kursta 1-2 ekranı farklı tarayıcı deneyerek geçmiştim. Bide başka tarayıcıdan da geçemeyen bir arkadaş için şifresini bana vermişti bende tek seferde geçti. Sizde başka tarayıcılardan deneyin, eğer yine geçmezse şifrenizi bir arkadaşınıza verin o girsin. Çok büyük ihtimalle geçecektir.

Önceki eğitimde dersleri tamamlayıp sınava geçtim, sınav sayfam kapandı, eğitime tekrar başvurdum
Bugün dersi tekrar izleyeyim dedim, bi de gördüm ki derslerden muafım sadece sınava girdim çok mutlu oldum :)
83 ile sınavı tamamladım şükür

KöfteHoRr' Alıntı:
Ben daha önceki kursta 1-2 ekranı farklı tarayıcı deneyerek geçmiştim. Bide başka tarayıcıdan da geçemeyen bir arkadaş için şifresini bana vermişti bende tek seferde geçti. Sizde başka tarayıcılardan deneyin, eğer yine geçmezse şifrenizi bir arkadaşınıza verin o girsin. Çok büyük ihtimalle geçecektir.

teşekkürler deneyecğiğm

Arkadaşlar denedim defalarca.. Farklı tarayıcılarda da denedim. İlçe memde çalışan bilişimci arkadaşta denedi olmuyor.

78. slaytta kaldım bende başka tarayıcıları deniyorum ama geçemedi ne olacak şimdi kaldım bole :(

arkadaşlar sanırım 78. slayttan sonra eğitimlere dönüp EBA DERS EĞİTİMİ ni tamamlamamız gerekiyor yani öyle zannediyorum başta solemişti materyal kullanımında EBA DERS EĞİTİMİ ne geçin diye denedim çalışıyor
Edit: hala 78 takılı kaldı geçmiyor

Sayin hocam sisteme ve egitime tekrar giris yapmaniz gerekmekte şayet ayni sayfada yine takilma olmasi durumunda sayfalar arasi geri ileri yapmaniz gerekmektedir
Kolayliklar dilerim

Hocam aynı sayfada takıldım kaldım farklı tarayıcılarıda denedim sisteme tekrar giriş yaptım olmuyor sürekli sahnedeki aksiyonu bitirin diyor diğer eğitimler tamam bu % 97 kaldı

herkeste aynı sorun var bendede ne yaptım olmadı sanırım sistemsel bir sorun umarım en kısa zamanda çözerler

aynı sorun bende de var sadece o sahnede sorun var diğer bütün sahneler bitti hatta sınavda tamam ancak o sahne ne yaptımsa geçmiyor .. bide döküman kısmında bende hiçbir döküman yok sizde durum nedir

acbn' Alıntı:
arkadaşlar sanırım 78. slayttan sonra eğitimlere dönüp EBA DERS EĞİTİMİ ni tamamlamamız gerekiyor yani öyle zannediyorum başta solemişti materyal kullanımında EBA DERS EĞİTİMİ ne geçin diye denedim çalışıyor
Edit: hala 78 takılı kaldı geçmiyor

eBA DERS EĞİTİMİNİ geçtim ama yine aynı..

araçlar konu aracı menüsünden sıra sizde konusuna geçiş yapın daha sonra geri gelip 79. slayttan devam edin ama slaytlar hemen geçiyor konuşma bitsin öyle geçin ben öyle yaptım oldu

Bende 78. slaytta kaldım ne yaptıysam olmadı soru sordan durumu anlattım bakalım ne olacak.

herohamster' Alıntı:
araçlar konu aracı menüsünden sıra sizde konusuna geçiş yapın daha sonra geri gelip 79. slayttan devam edin ama slaytlar hemen geçiyor konuşma bitsin öyle geçin ben öyle yaptım oldu
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

herohamster' Alıntı:

evallah hocam

herohamster' Alıntı:

Teşekkürler hocam

Geri