2016000040 BTnin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu kursa farkında olmadan başvurmuştum daha doğrusu eğitmen eğitimi kursu olduğunu sonradan gördüm
iptalde edemiyordum farkettiğimde şimdi mesaj geldi kursa alındınız diye
uzaktan eğitim şeklinde ama genede girmezsek ne olur ?
birde diyelimki girdik ne işimize yarar yada ne yaptırılar bize öğretmenlerimi eğitcez eğitmen eğitimi derken ?

okula resmi yazı geldi bu kursları bütün öğretmenler alcak uzaktan eğitim şeklinde.

Büyük ihtimalle bizlerden de daha sonra aynı eğitimi vermemiz istenecektir diye düşünüyorum

Egitmen egitimi degil ki bu
Notmal bi uzaktan egitim iste
Ama sonunda sinav yok

Sınavı var, kolay bir sınav. Eğitim yine uzun. Bir ara benim başvurduğum kursta ta eğitmen eğitim yazıyordu, ben mi yanlışlık yaptım dedim. Şimdi baktım yazmıyor.

ahmetfx' Alıntı:
Sınavı var, kolay bir sınav. Eğitim yine uzun. Bir ara benim başvurduğum kursta ta eğitmen eğitim yazıyordu, ben mi yanlışlık yaptım dedim. Şimdi baktım yazmıyor.

evet hocam kesinlikle yazıyodu dün değiştirmişler yardım masasına yazmıştım bende
ben başvururken yazmıyodu diye hatırlıyodum zaten sonradan gördüm şimdided kaldırmışlar :)

ben sinavi yok diye basvurmustum zira oyle yaziyordu simdi sinav var yaziyor bu nasil istir ?

gzegen' Alıntı:
ben sinavi yok diye basvurmustum zira oyle yaziyordu simdi sinav var yaziyor bu nasil istir ?
Hocam sınav gözünüzü korkutmasın, kursu tamamlamadan sınava girseniz yine geçersiniz... Bir çok şeyi zaten içinde olduğumuz için biliyoruz...
Benim de onaylanmış, başarılar şimdiden...

sinava girsemmi girmesemmi giren varmi kolaymi acaba sinav baska alan varmi bu egitimi

hocam ben şuan dinliyorum hiç dinlenmedende yapılabilir gibime geliyor mantıkla yaparsınız bence
bende daha yapmadım ama tabi

hocalarım ben aldım eğitimi hemde isteyerek hepsini dinledim sonrada girdim sınava geçtim. Basit bir sınav zaten...

evet simdi bitirdim kolaydi biraz telasliydim ama rahatlikla gectim. :)

sorular aşırı basit. ilk dönem anlattığımız konular takip etmeye gerek bile yok. derste bol bol anlattık zaten

Sınav çok basit. Eğitimi dinlemeden bile rahatlıkla geçilir. Ama güzel içerikler var.

bilisim55' Alıntı:
eğitimde sıkıntı yaşayan var mı? geçtiiğim yerleri tekrar izliyorum

hocam 3. eğitimi tamamen bitirmek gerekiyor sanırım dün ne yaptıysam hep yenıden basladı bende oturup tum bıtırdım oyle halloldu.
ayrıca sınav asırı basıt mantıkende yaparsınız

75 aldık bitti

Geri