2016000042 nolu uzaktan eğitim kursunu biz almak zorundamıyı

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 2016000042 nolu uzaktan eğitim kursunu biz almak zorunda mıyız?

biz 18 ocak 2016-30 ocak 2016 tarihinde aynı kursu (2016000009 no lu kurs ;ETKİLEŞİMLİ SINIF YÖNETİM KURSU ) aldık diye biliyorum. biz yine bu kursa katılmak zorunda mıyız?

karçiçeği' Alıntı:
arkadaşlar 2016000042 nolu uzaktan eğitim kursunu biz almak zorunda mıyız?

biz 18 ocak 2016-30 ocak 2016 tarihinde aynı kursu (2016000009 no lu kurs ;ETKİLEŞİMLİ SINIF YÖNETİM KURSU ) aldık diye biliyorum. biz yine bu kursa katılmak zorunda mıyız?

Hocam diğer öğretmenler için açılıyor bu kurslar.
Siz aldıysanız tekrardan neden alacaksınız ki aynı kursu

2012270220 FATİH PROJESİ EĞİTİMDE TEKNOLOJİ KULLANIMI KURSU İl Milli Eğitim Müdürlüğü 20/09/2012 27/09/2012 Kurs Başarı Belgesi
ben de bu kursu (yüz yüze) aldım. gerek var mı tekrar fatih projesi kursu almama ? uzaktan eğitime başvurayım mı?

gelen yeni yazıda daha önce eğitim alınıp alınmadığına bakılmaksızın herkesin uzaktan eğitim kurslarına başvuru yapmaları isteniyor

hyalcin_61' Alıntı:
gelen yeni yazıda daha önce eğitim alınıp alınmadığına bakılmaksızın herkesin uzaktan eğitim kurslarına başvuru yapmaları isteniyor
hangi yazı hocam? buraya ekler misiniz?
bu uzaktan eğitimlere başvurmazsak biz de mi yüzyüze eğitime katılmak zorunda kalacağız?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
bu uzaktan eğitimlere başvurmazsak biz de mi yüzyüze eğitime katılmak zorunda kalacağız?

Yazının aslı elimde olmadığı için ekleyemiyorum ama içerik olarak:
Daha önce ETK Kursuna katılmış olanlar da dahil tüm öğretmenler kursu almak zorunda diyor.
Almamaları halinde eğitimler yüzyüze verilecektir diyor.
ETK Kurs içeriği ile Sınıf Yönetimi Kurs içeriği farklı olduğu için uzaktan eğitim almayan ETK kursunu almış olanlara da yüzyüze eğitim şartı koyarlar gibi geliyor.

Not: ETK - Eğitimde Teknoloji Kullanımı

erkna' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:

Yazının aslı elimde olmadığı için ekleyemiyorum ama içerik olarak:
Daha önce ETK Kursuna katılmış olanlar da dahil tüm öğretmenler kursu almak zorunda diyor.
Almamaları halinde eğitimler yüzyüze verilecektir diyor.
ETK Kurs içeriği ile Sınıf Yönetimi Kurs içeriği farklı olduğu için uzaktan eğitim almayan ETK kursunu almış olanlara da yüzyüze eğitim şartı koyarlar gibi geliyor.

Not: ETK - Eğitimde Teknoloji Kullanımı
evet içerik biraz farklı olunca ben de kuşkulandım... teşekkürler :=)

Ocak ayında uzaktan eğitimle yapılan 2016000009 nolu 4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursun aynısı.Bu kursu alanlar 2016000042 nolu kursa başvuru yapmak isteyince "Aynı Eğitim Programına Daha Önceden Katıldığınız İçin Başvuru YAPAMAZSINIZ..!!" uyarısı geliyor.

Hocam biz bu eğitimi aldık ve MEBBİS'e de işlendi. Bundan sonraki eğitimler yüz yüze değil de uzaktan eğitimle verilecek.. Yazı kurumnet üzerinden bize de geldi. Yazıdaki daha önceden eğitim alıp almasına bakmadan ibaresi bence duyurunun bütün öğretmenlere ivedilikle yapılması için olabilir. Siz zaten başvursanız bile daha önceden kaydınız varsa sizi kursa dahil etmezler.Ha ne olur? Başvuran sayısını artrmış olursunuz.. Ben şahsen başvurmayacağım..

kily' Alıntı:
aldıgınız kursta v sınıf varmıydı
benim aldığım kursta yoktu tabi.
uzaktan eğitime başvurdum... ayrıca ben bu kursu aldım demiştim, o yüzden kurs alacak öğretmenler listesine adımı yazmamışlar ... sıkıntı olmaz umarım

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
kily' Alıntı:
aldıgınız kursta v sınıf varmıydı
benim aldığım kursta yoktu tabi.
uzaktan eğitime başvurdum... ayrıca ben bu kursu aldım demiştim, o yüzden kurs alacak öğretmenler listesine adımı yazmamışlar ... sıkıntı olmaz umarım

sanırım mantık da bu. içerik değişti hepiniz alın diyorlar. haklılar. herkes btci değil ayrıca arkadaşlar kendi penceremizden bakıyoruz.
formasyon konuları hariç ( tüm branşların gözünden) eğitimi oldukça başarılı buldum şahsen

Geri