2016000049 - Sunum Teknikleri Kursu

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://e-hizmetici.meb.gov.tr sayfasından yayınlanan bu uzaktan eğitimde...

Dersin işlenişi çok kötü olmuş, videolar kesildiğinde başa dönmek gerekiyor, belki 7-8 saattir ileri ileri yapıyorum :S

başka alan var mı şu an?

Valla hocam çok teşekkür ederim. Ben de 3 gündür lms.eba.gov.tr ye bakıp duruyorum. Bu eğitim de orada sanmıştım. Bunu niye farklı bir sitede yapmışlar ki? Bu arada eğitimi ben de alıyorum. Biraz kurcalayayım. Ben de deneyimimi paylaşırım.

boteakif' Alıntı:
Valla hocam çok teşekkür ederim. Ben de 3 gündür lms.eba.gov.tr ye bakıp duruyorum. Bu eğitim de orada sanmıştım. Bunu niye farklı bir sitede yapmışlar ki? Bu arada eğitimi ben de alıyorum. Biraz kurcalayayım. Ben de deneyimimi paylaşırım.

Ben az önce bitirdim. 7 saat sürmüş gözüküyor, ama başa dönmek zorunda kaldığım kısımlarla 10 saati geçti herhalde...

aydınDr' Alıntı:
sınav var mı sonunda sayın hocam

4 bölüm var, ilk üç bölümde önce video sonra konu metinleri videoları izlemek ve metinleri okudum die işaretlemek gerekiyor sırayla. ilk üç bölümün sonunda sınav var. birinci sınav 10 dk 10 soru. 2. sınav 10 dk 10 soru. 3. sınav 20 dk 20 soru. en sonda genel değerlendirme sınavı var 30 dk 30 soru sormuşlar. toplamda 89 ile tamamladık bakalım..

3. bölüm aşırı kafa ütülüyor. Artık sesini kısıp ileri yapmaya başladım.

paradox99' Alıntı:
aydınDr' Alıntı:
sınav var mı sonunda sayın hocam

4 bölüm var, ilk üç bölümde önce video sonra konu metinleri videoları izlemek ve metinleri okudum die işaretlemek gerekiyor sırayla. ilk üç bölümün sonunda sınav var. birinci sınav 10 dk 10 soru. 2. sınav 10 dk 10 soru. 3. sınav 20 dk 20 soru. en sonda genel değerlendirme sınavı var 30 dk 30 soru sormuşlar. toplamda 89 ile tamamladık bakalım..

Sinav nasil hocam

i_ersen' Alıntı:
Sinav nasil hocam

ilk üç sınav kolay hiç video izlemdim metin okumadım,ççzdüm, ama son sınav orta düzeyde, sunum sırasında dinleyicilere en fazla ne kadar yaklaşabiliyoruzla başlıyo saçma geldi bana dinlemediğimden herhalde....

bende alıyorum şuan 3. bölümdeyim soruları çok kolaydı ilk iki bölüm mantıkla yapılıyo zaten

Bir de çok bilimsel yaklaşmışlar olaya. Ben daha faydalı bilgiler bekliyordum açıkçası. :sleep:

Bizde nerde bu kurs diyordun :)

başladık sunum kursunda hataya bak :)

İçeriği belirli bir sırada görmeniz gerekiyor; bu nedenle önce üniteyi okumalısınız

3. ders ilk iki derse göre daha faydalı ve daha az sıkıcı gibi duruyor ama videoları izlerken video içinde geri alamıyorsun. Ayrıca anlatımlar çok uzun tutulmuş. Yani bir link ile çok uzun bir video izleniyor. Daha detaylı bir içindekiler kısmı olsa daha güzel olurmuş.

Sunum Teknikleri Kursu sunumlarını hazırlayanlar Sunum Teknikleri Kursu'nu almamış anlaşılan. :puhaha: Bir daha da e-hizmetiçi almam zorunlu tutulmadıkça.

zor geçmişim :) kalsaydım nolacaktı acaba neyse
soruları dikkatli okumak lazım ben çocuklara soru anlatırken yaptım sınavı dikkat etmek gerekir mamıştır değildir vs.

mayhem' Alıntı:
zor geçmişim :) kalsaydım nolacaktı acaba neyse
soruları dikkatli okumak lazım ben çocuklara soru anlatırken yaptım sınavı dikkat etmek gerekir mamıştır değildir vs.
Geçene de bir şey olduğu yok hocam. Sadece Mebbis hizmetiçi sayfasına bir satır daha eklenecek. :-1:

bitti çok şükür ama çok sıkıcı olduğu için hiç bir işe yaramaz bu eğitim. Geçtik ama sadece bir eğitim daha oldu birşey katmadı.

Merhaba arkadaşlar, bu kursa ben de katıldım ve bitirdim başarıyla ama "mebbis-hizmetiçi eğitim modülü-faaliyet başvuru" ekranında kişi kartına(geçmiş faaliyetlere katılım) tıkladığımda aldığım bu kursu devamsızlık kategorisinde yazmış ve katılmadı olarak gösteriliyor. Böyle bir durumda olan var mı acaba?

erhan44' Alıntı:
Sondaki değerlendirme soruları nasıl

Anlatılanlarla alakası olmayan, sırf zorlayalim diye işinize yaramayacak saçma sapan soru karmaşıklığı, şeklinde özetleyebiliriz. :)

Geri