2016000061 - Fatih Projesi Etk. Sın Yön. Eğitici eğitimi

Kodla Büyü

bozo0660

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2016000061 - 4.01.01.02.019 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitici Eğitimi Kursu
İlgili Birim : 15/03/2016 - 21/03/2016 onayı dün sondu ama ses yok, başvuru yapan varmıydı :?:

Herhalde öteki birimin son onay tarihine bırakacaklar. Gitmek için 1-2 gün süre verecekler galiba çıkanlara. Nasıl bir planlamadır bu böyle!

Ben de hizmetiçi eğitim ile Fatih Projesi - Ağ Altyapısı Seminerini tamamladım, Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi gibi sınavı yok mu bunun, sadece video izledik ve tamamlandı mı ?

mesut_steel' Alıntı:
Ben de hizmetiçi eğitim ile Fatih Projesi - Ağ Altyapısı Seminerini tamamladım, Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi gibi sınavı yok mu bunun, sadece video izledik ve tamamlandı mı ?
Hocam bu yuzyuze,
Sizin bahsettiğiniz uzaktan eğitim, ag altyapı semineri, kurs olmadığı için sinavida yoktur..

Arkadaşlar bu kurs Yalova da 28 Mart'ta başlamıyor muydu? Şimdi baktım Ankara'ya alınmış ve tarih 11 Nisan olmuş. :?: :?: :?:

Bende belki çıkar diye bekliyordum(inşaallah çıkar :mrgreen: ) ama onay tarihi geçti :? Çok yogunlar malum bilişim müfredatı yeniliyorlar vakit bulamamislardir :lol: :puhaha:
Evet tarih ve yeri değiştirmişler caktirmadan

Tam bende yeni konu açacaktım istedikleri gibi oynuyorlar son onayda hikaye istediği anda değiştirecekler gibime geliyor

Vazgeç butonu da aktif..
Yer değişti diye vazgeçmek isteyen olursa diye..
Yok yok vazgeçmiyoruz siz onaylayın :mrgreen:

Red geldi arkadaşlar Öncelikle bakanlık onayı ile görevli eğitmenler alınmaktadır.

Kurslar uzaktan eğitime döndü. bu kursun senkronize olarak neden açıldığı bile belli değil. Red edilenlerin üzüleceği bir durum yok. :++:

Madem bakanlık onayı olanı alacaksın resen al niye bizden başvuru alıyorsun :x

Geri