2016000074 Android Programlama ( Temel Seviye) Kursu Ankara

Kodla Büyü

ilsis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2016000074 Android Programlama ( Temel Seviye) Kursu Ankarada 4. Onay Gelmiş Onaylanan Arkadaşlar Varmı?

Standard cevap: kontenjan yetersizliği kac defa başvurdum kontenjan bize gelemedi bir türlü

Benimkide onaylanmış son onay formalite idi. Bundada aynı mı dır.

Yılmayın hocam benimki 5. De onaylandı önceki 4 başvuru reddi

Önceden bu kursu alanlar bilgi verebilirmi ne lazım nasıl içerik. Vb

ihtiyaç analizini doldurdum. programlama da yazdım.
5. onay ne zaman verilir acep, ona göre plan yapsak.

ben bir kere başvuurdum, kurs tamamen iptal edildi. Katılacak arkadaşları düşünerek artık başvurmuyorum. :lol:

Bana da onay gelmiş.
Kurs Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde mi olacak? (Başkent Öğretmenevinin yanında).
Bir de bu kursu daha önce alan arkadaşlar varsa, biraz bilgi verebilir misiniz.

Benim bildiğim öğretmen evinde yer ayarlanır diye biliyorum

Yer olarak öğretmen evinde yer ayırtılmış oluyor. İsteyen kalıyor isteyende başka yerde kalabiliyor. Tabi Ücret almak için Faturanızı ibraz etmeniz gerekiyor.
Benim merak ettiğim bu forumda bu kursu daha önce alan hiç olmadı mı ki bilgi istedik cevap gelmemiş. Kurs içeriği, Laptop lazımmı, Ön çalışma yapmamız gerekitmi vs.
android için Galiba java bilgisi gerekiyormuş ben hiç başlamadım daha javaya bilgim de yok. kursta ne olacak bakacaz artık. Şimdiden katılacakalra başarılar. Pazartesi Sabah görüşürüz.
Bu arada 5. onay genelde formalitedir. bilet sıkıntısı varsa şimdiden alın.

Red red red bu sene başvurduğum tüm yüz yüze eğitimlerden reddedildim :)

Mebbis hocam hizmetiçi eğitimin labları var zaten Thinkpad laptop veriliyor her kursiyere ama çokta performansları iyi değil tüm eğitimlerde kullanıldıkları için çok program yüklü oluyorlar. Tabi binada lab dışına çıkaramıyorsunuz en güzeli kendi pc nizi götürmeniz

Ben de red yedim hocam maalesef. Ankara'da olmama rağmen yolluk almayacağımı bile bile sırf öğrenmek istedim. Yine olmadı. Artık önümüzdeki seneler yine başvuracağım nasip...

Onaylanan arkadaşlar bende onay durumu şu şekilde
O/O/O/O/İ şeklinde fakat başvuru açınca son kısım sinan Y. Tarafından onaylandı gözüküyor yani OOOOO şeklinde bişey anlamadım sizde durum nedir.

mebbis' Alıntı:
Yer olarak öğretmen evinde yer ayırtılmış oluyor. İsteyen kalıyor isteyende başka yerde kalabiliyor. Tabi Ücret almak için Faturanızı ibraz etmeniz gerekiyor.
Benim merak ettiğim bu forumda bu kursu daha önce alan hiç olmadı mı ki bilgi istedik cevap gelmemiş. Kurs içeriği, Laptop lazımmı, Ön çalışma yapmamız gerekitmi vs.
android için Galiba java bilgisi gerekiyormuş ben hiç başlamadım daha javaya bilgim de yok. kursta ne olacak bakacaz artık. Şimdiden katılacakalra başarılar. Pazartesi Sabah görüşürüz.
Bu arada 5. onay genelde formalitedir. bilet sıkıntısı varsa şimdiden alın.
-----------------------------------------------------------------------------------------
hocam bu kursa gecen yaz mersinde katildim. gordugumuz kursla ilgili sunlari soyleyebilirim;
- derste android studio anlatildi(java dili kullaniliyor) - gelecek hoca da ayni programi anlatir diye bir sey yok tabii, eclipse de anlatabilir fakat ikisi de java kullanmakta.
- hocamiz 2 ay once android programlamaya basladigini soylemisti, dolayisiyla bekledigimiz gibi olmadi.
- gitmeden once on bilginiz olursa cok iyi olur.
- gittigimiz merkezin bilgisayarlari cok dusuk konfigurasyona sahipti, android studio iyi bir bilgisayar istiyor, hatta android telefonunuz yoksa ve sanal makinayi calistiracaksaniz -ki baska sansiniz yok-kesinlikle kendi bilgisayarinizi goturun veya bir android tel yaninizda olsun.

kolay gelsin.

Cep telefonuma az önce Kabul mesajı geldi.

Eğitim merkezindeki bilgisayarlar çok kötü değildi diye hatırlıyorum ama Android için nasıl bir ihtiyacımız olacak onu da bilemiyorum tabi. Umarım işin kaynağından bir eğitimcimiz katılır. Zaman zaman piyasa firmalarıyla tecrübe alış-verişi yapan eğitimciler, 1 yıl uğraşsanız bile alamayacağınız tecrübeyi döküyor önünüze. Benim beklentim şahsen bu yönde :eek:

Katılan arkadaşlarla görüşmek dileğiyle.

Geri