2016000134 1.01.01.07.019 - Nesne Tabanlı Programlama Kursu

Kodla Büyü

direction52

Site Gezgini
Arkadaşlar 16-20 mayıs tarihleri arasında yalova da açılacak olan bu hizmetiçi eğtim kursuna başvurmuştum.4 onay verildi sadece son onay bekleniyor.5. onay da elenme durumumuz varmı arkadaşlar.Emin olsaydım uçak bileti alacaktım.
Sizce ne yapmalıyım..?

Hocam benim durumda sizinki gibi ama son aşamada Red olma ihtimal yuksek. Şuan itibariyle 602 kişi başvurmuş. Kontenjan ise 20 :cry:

direction52' Alıntı:
Arkadaşlar 16-20 mayıs tarihleri arasında yalova da açılacak olan bu hizmetiçi eğtim kursuna başvurmuştum.4 onay verildi sadece son onay bekleniyor.5. onay da elenme durumumuz varmı arkadaşlar.Emin olsaydım uçak bileti alacaktım.
Sizce ne yapmalıyım..?

4. onaylanıp 5.nin onaylanmadığı olmadı bende tertip :)

bence sen bileti al reska :D

5.onaydan dönen varsa bildirsin...

Bende de durum aynı 5.Onaya geldi inşallah olur diğerlerinin hepsi red yedi :)

Hocam 4.onay geldiyse 5. onay da geliyordu genellikle.
Bu kursta benim de 4. onay geldi ama onaylayan kısmında isim yok ve onay saati 00:00:00.
Yani sistem otomatik onaylamış, elemeyi 5.onayda yapacaklar gibi duruyor.
İnşallah ben yanılırım 4.onayı alan herkese çıkar

Bende de aynı durum var. 2 Mayısta başlayan son onayı bekleyeceğiz sanırım. 4. Onayda red yazan var mı acaba. Eğer yoksa sistem otomatik herkese onay vermiş olabilir mi acaba. Hiç karşılaşmadım böyle bir durumla ama yine de beklemek en iyisi.

jackal_27' Alıntı:
Hocam 4.onay geldiyse 5. onay da geliyordu genellikle.
Bu kursta benim de 4. onay geldi ama onaylayan kısmında isim yok ve onay saati 00:00:00.
Yani sistem otomatik onaylamış, elemeyi 5.onayda yapacaklar gibi duruyor.
İnşallah ben yanılırım 4.onayı alan herkese çıkar

Hocama katılıyorum, normalde ilgili birim 17/04/2016 - 01/05/2016 aralığında onaylayacak. Şu anda otomatik onay vermiş. Opsiyonlu bilet almayacaksanız bekleyin derim. Başvurup 4. de red alan var mı?

ademola' Alıntı:
direction52' Alıntı:
Sizce ne yapmalıyım..?

Hehe adem kardes valla iste sanki bilgisayar otomatik onaylamis gibi onaylayan ismi yazmiyor.mecburen 5. onayi bekleyecegiz.

Ben gördüm arkadaşlar. Örnek bir ben :) 5. onayda kontenjan yetersizliğinden red yemiştim. Beklemekte fayda var. Ayrıca dediğiniz gibi otomatik onay gibi. Kişi adı yazmıyor ve erken onay verilmiş.

halilturkoglu' Alıntı:
hocama bizim ilde 24 kişi 4. onaydan geçti (kontenjan 20) gerisini siz düşünün.
Yapma be hocam bende adana da ben tekim sanıyordum.
E 24 kişinin 4.onaydan geçtiğini nerden bildiniz hocam.?

Hizmetiçi eğitimlere katılmamış ve 8 yıl ve üzeri kıdemi olanlar seçilmiştir.

Haha biz o zaman hiç başvurmayalım :)

ademola' Alıntı:
direction52' Alıntı:
Sizce ne yapmalıyım..?

Hocam bu yıl 2 hizmetiçi eğitimden 5.onay da reddedildim :) :(

Geri