2016000332 Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu

Kodla Büyü

arpendos

Site Gezgini
Aksaray Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu 14/11/2016 ile 18/11/2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Ulaşım kalacak yer ve yemekler hakkındaki bilgileri alabilir miyiz?

Hocam aksaray'a otobüsle vardığınızda otogardan firmanın servisi ya da şehir içi minibüsle eğitim merkezine ulaşabilirsiniz. alışveriş merkezinin hemen yanında. (uçakla gidenler nasıl bir yol izlediler bilmiyorum.) Merkez aynı zamanda kalacak yer ve 3 öğün yemek sağlıyor. merkeze girdiğinizde resepsiyona kayıt yaptırıyorsunuz ve hemen anahtarınızı alıp odanıza çıkabiliyorsunuz. hiçbir şeye para ödemiyorsunuz, yolluk ve yevmiyenizden kesiliyor. siz ayrılmadan da kalan kısım hesabınıza yatıyor. her şey gayet nizami bir şekilde halloluyor telaş etmenize gerek yok. odalar 2 kişilik dilerseniz yer varsa fark ödeyerek tek kişi de kalabilir veya eşiniz çocuğunuzla da gidebilirsiniz ama ilave kişiler için önceden arayıp yer ayırtmanız gerekli.

verdiğiniz bilgi için çok teşekürler geronimo10 hocam :) artık denizliden otobüsle eğitim merkezine varıp dediğiniz yolu izleyeceğiz :++:

Geri