2016000342 - Fatih Projesi Ders Akışı Tasarım kursu

Kodla Büyü
Telefonla onay kısımında yazan şahısla görüştüm kesin onay gelmeden işlem yapmayın dedi. Genel müdürün onayından geçmeden İ harfi O ya dönmüyormuş haberiniz olsun

İ'nin O'ya dönebilme ihtimalini sevdim ve biletimi aldım. Umarım sonrasında hüsran yaşamam :)

Hacım hepiniz yanlış yoldasınız... biletler boşa çıkmaz umarım... ben ordaki i nin o ya dönmesini seminerler bitmiş olmasına rağmen bile çok bekledim... ben de hep i yazdı.

Arkadaşlar iptal ettirmek için arayabileceğimiz bir yer var mı? O tarihlerde katılamayacağım. Rapor almakta istemiyorum.

Onaylandı arkadaşlar.Muğla tarafından gidenler varsa haberleşelim.Arabayla gidebiliriz.diğer türlü uçakla gideceğim.Birde bu eğitimin olacağı yer nerededir.Uçakla indikten sonra gece araç bulabilirmiyiz.

Görev çıktı. Lakin uçak bileti alacağım.. pazar sınav var vs. Bilemiyorum. Eğiticilere ulaşabilir miyiz.

Arkadaşlar bu eğitimlerde istanbul ili içinden 60 km'ye yolluk yevmiye veriyorlar mı?

Arkadaşlar e-postalarınızı kontrol edin. Eğitimle ilgili e-posta gelmiş. Önceden hazırlık yapmanızda fayda var diyorlar :)

Geri