2017 2. İl dışı Aydın

Kodla Büyü

nyzmemre

Aktif Üye
Merhaba hocalarım. 8-12 eylül 2017 tarihlerinde yapılacak 2.il dışında Aydın ve ilçelerini yazacak kimler var ve puanları ne alemde? Birbirimize engel olmama adına soruyorum. 130 puanım var ve merkezi/iyi ilçeleri yazacam. Zorunlu hizmetlerden okul iyiyse belki..

Arkadaşlar yapılacak olan bu il içi ve il dışı atamada sadece özür durumumu olacak yoksa isteğe bağlı da yapilacakmi

3 yılını doldurmayanlar ve haziran il dışında isteyip iptal ettirenler hariç herkes isteyebilir hocam...

135 puan aydın merkez ayrıca 147 puanlı arkadaşımda aydın yazacak

başka başlık olmadığı için buraya yazıyorum. şimdi il içi ve il dışı birlikte mi yapılacak? yani sadece kontenjan olan okullar (o da varsa) açılacak ve hem il içi hem de il dışı tercih yapılacak..

eğer böyleyse yaptım oldu demek için yapılmış bir çalışma bence...

Arkadaşlar isteğe bağlı ik dışı atama var mi simdi? Net cevap nerede yazıyor. İyi bayramlar hepinize

arkadaşlar bu 8 12 eylül sadece il içi isteğe bağlı ve il dışı isteğe bağlı isteyenler tercih yapacak. özür grubu için il emri 5 eylülde resen açıklanacak...ben böyle anladım...2 güne herşey netleşir zaten

Hocalarım... kesin ve net... mazeret yani özür grubu 5 eylül. 3 yılını dolduranlar ve haziran il dışı da iptal yapmayanlar 8-12 eylül de il içi ve dışında tercih yapabilecek.
Ayrıca il içi ve dışı aynı anda aynı kontenjanlarla yapılacak. Kimin puanı yüksekse o gelir.

Ben son özür durumu ile Aydın a geldim. Açıkçası açık çok okul yoktu. Açık okulların listesini ve tercih ettiğim okulların yerleştirilme puanlarını ekliyorum. Belki işinize yarar.
Adsız.png
Capture+_2017-09-05-11-48-56.png

Geri