2017000095 Sunum Teknikleri Kursu

Kodla Büyü

bilisim55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 20.03.2017 tarihinde başlaması gereken kurs hala içerik olarak görünmüyor. Bu kursa katılan var mı?

Arkadaşlar berbat bir uzaktan eğitim olmuş. Sürekli kopma oluyor ve bazı konular çok uzun olduğu için aynı şeyleri tekrar tekrar dinlemek zorunda kalıyorsunuz.

Katılan arkadaşlar lütfen bu başlık altında görüşlerimizi beyan edelim.

sürekli kopma yaşıyorum kopma sonunda da dersi baştan alıyor. arkadaşlarında dediği gibi anlamsız yere tekrarlar ve döküman bölümü ile uzatmışlar bence.

Sürekli kopmaları bende yaşıyorum. Sınav olurken bile koptu, şimdide sayfa açılmıyor bakalım ne olacak...

Acaba evde gece filan mı yapsak kopma olur mu yine sizce? yoğunluk ile alakası olabilir mi? bir de şöyle bir taktik yaptım ben uzun bir videodan sonra çıkış yapıyorum sonra yine hemen girip kaldığım yerden devam ediyorum. Her zaman sökmüyor ama :D

Ben sayfada şikayet edeceğimiz bir iletişim adresi de bulamadım, bilgisi olan varsa mesaj atalım arkadaşlar.

serkan60' Alıntı:
Sürekli kopmaları bende yaşıyorum. Sınav olurken bile koptu, şimdide sayfa açılmıyor bakalım ne olacak...

Sisteme şu anda girebildim. Hiç bir soruyu yanıtlamamış görünüyorum ve bu yüzden de başarısız görünüyorum...

Ya arkadaş sınavı bitrdim genel değerlendirme sınavından da 85 aldım ama ikinci bölüm halen %94.4 görünüyor bütün kısımları bitirmeme rağmen değişmiyor :( Ayrıca bitince hemen mebbise işleniyor mu?

sevgili hocalarım okulumuzda bir hoca da bu eğitimi alacak ancak onda da açılmıyor mebbis girişi geliyor daha sonra uzun bir beklemeden sonra hata veriyor girebilenler öneriniz nedir bu konuda hangi tarayıcı kullanalım yada 3 gün geçmiş zaten eğitim başlayalı

bende giremiyordum. gece 1de deneyim dedim siteye girdi ve videoları izleyebildim. gündüz yoğunluktan dolayı sorun çıkıyor olabilir.

Tekrar tekrar başa dönüyor.
Habib hocam buralarda iseniz bu durumu lütfen iletin...
2 saatdir aynı bölümü geçmeye çalışıyorum ama izin vermiyor...

Ben şimdi girdim. İlk turu 90 puanla tamamladım 8)
Gündüz hiç denemedim.

Arkadaşlar en berbat kısım 3.bölüm. İnanılmaz uzun konu anlatımları var ve kopunca sürekli baştan izlemek zorunda kalıyorsun. Dün başıma şöyle bir problem geldi. 3. bölümün değerlendirme soruları 20 tane ve ben hepsini cevapladım. Testi ilet dediğimde zaman aşımına uğradın diye mesaj verdi. Bu 3 defa tekrarladı ve sonuncusunda 0 almış olaraktan başarısız oldum. Resmen deliye döndüm çünkü 4. ve son bölüm olan asıl sınava giriş hakkı vermiyordu. Dün Ankara'yı aradım fakat bir türlü doğru kişiye ulaşamadım. Neyse bugün tekrardan ararım diyordum fakat önce bir daha sisteme giriş yapıp deneyeyim dedim. O da ne? :) Testi tekrar çözmeme izin verdi ve 100 alarak son bölüme geçtim. Şimdi sadece son bir ana sınav var fakat yapmaya cesaretim yok tekrar aynı problemi yaşarım diye :D :D

Ne yazık ki bende aynı kopma problemini yaşıyorum sürekli gidiyor tekrar baştan başlamak zorunda kalıyorum. Bir de kopma olduğunda yeniden bağlanmam nerdeyse 1 saati buluyor kafayı yedim resmen..

İkinci bölümü bir türlü geçemedim sürekli başa sarıyor. İzleye izleye midem bulandı uzaktan eğitimden soğudum :? Bölümü bitirmediniz deyip duruyor tam bir sabır imtihanı :)

toplam 3 bölüm değil mi? ben yeni üçe geçtim ama şuan tüm meb serverlarında problem var açılmıyor.

Arkadaşlar bu eğitim mebbise işleniyor mu? İşleniyorsa sınavdan başarılı olursak hemen mi işleniyor?

Arkadaşlar sizin okulunuzdan da bu eğitimle ilgili rapor hazırlamanız istendi mi? Daha önce aldığım uzaktan eğitimlerde böyle bir şey yoktu.

Geri