2018-2019 5.sınıflar dyk planı olan var mı

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar. elinde 2018-2019 5.sınıflar dyk planı olan var mı . ya da 5. sınıflarda nasıl bir yol izleyeceksiniz . kazanımlar ders yıllık planı ile birebir aynı mı olmalı

merhabalar. elinde 2018-2019 5.sınıflar dyk planı olan var mı . ya da 5. sınıflarda nasıl bir yol izleyeceksiniz . kazanımlar ders yıllık planı ile birebir aynı mı olmalı

Arkadaşlar ben bunu merak ediyorum yıllık plan ve kurs kazanımları aynı olmasa sorun olur mu ?

Kursta 5.sınıflar ile arduino çalışmak istiyorum malum yıllık plan kazanımlarımızla aynı değil kodlama da ikinci dönem bu dönem arduino yapacak olana var mı acaba dyk da ?

Ben şimdiye kadar kurslarda hep farklı şeyler anlattım. Planımı da anlattığım konulara göre oluşturdum. Hiç bir itirazla karşılaşmadım.

Ben şimdiye kadar kurslarda hep farklı şeyler anlattım. Planımı da anlattığım konulara göre oluşturdum. Hiç bir itirazla karşılaşmadım.
Adı destekleme kursu ama bambaşka konular olunca çok mantıklı açıklaması yoj gibi ama. Gerçi kim gelip de ne işlendiğine mi bakıyor birde o var

Geri