2018 Balıkesir İl Dışı

Kodla Büyü
ivrindi de çalısıyorum buyukyenice 25 30 km uzakliktaki bi köyü tek bildiğim yolunun kötü olduğu kendim gitmedim ama sürekli duyuyorum

hocam net bilgi veremicem malesef tahmini cevap verip yaniltmak istemem benim okulumda 20 saat ders o yuzden bu durumu yasamadim diger bilisimci arkadaslardan tanidiklarimin hepsi btr oldugu icin onlardan da duymadim. eşimde bilisimci mem de calisti bi dönem onun yorumu halkegitime verebilirler seklinde. zaten 15 saati dolduracak okulda yok ilcede bilisim ögretmeni olmayan

Balıkesir de başka hangi yerler açık? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

ERDEK 737881 RECEP AHMET MERCAN ORTAOKULU
İVRİNDİ 745879 Büyükyenice Ortaokulu
MANYAS 762892 Adnan Hunca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
MARMARA 736253 Marmara Merkez Ortaokulu
SAVAŞTEPE 736837 Sarıbeyler Ortaokulu
SINDIRGI 764271 Sındırgı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Balıkesir yazmayı düşünüyorum puan 85

Sarıbeylerde çalıştım. Merkeze 7km uzaklıkta. Sabah saat sekiz buçukta Sarıbeylerde merkezden servis var. Okulda sekiz saat ders vardır büyük ihtimal. Taşımalı eğitimde var. İlkokul ortaokul birarada. Kasaba üç bin nüfuslu. Kasaba Merkezinde yemek yiyebileceğiniz okula arabayla iki dk uzaklıkta lokantası var:)idareden Ümit ve Tuncay hoca hos sohbet sıcak kanlı öğretmen kadrosu genç. İlçeden de ildende gelen günübirlik gelen öğretmenler var tabi kasabada kalan saribeyli olan öğretmenlerde var.bahcesi geniş sakın Bi yerde. Ben özledim işin açıkçası ama beklentiler kişiye göre değişiyor tabi.

Balıkesir'de özür grubu için sınıf öğretmenliği normları ne durumda?

Olası ihtimaller;
a) Eş için istediğimiz yerler açılmazsa aylıksız izin (sonraki özür grubu atamalarına kadar Ocak ve yaz dönemi)
b) Eğer tekrar uygulanırsa atanan eşin ilçesine ilçe emrine atanması, sonrası zaten bilinmez. Sınıf öğretmeni normları ne durumda Balıkesir'de çalışan arkadaşlar? Bir şekilde yer bulunuyor mu?

Geri