2018 Hizmetiçi Eğitim

Kodla Büyü
öğretmen yetiştirme ve insan kaynaklarının sitelerinde planlar yapılmamış görünüyor hocam. IKGM 4 gün evvel güncelleme yapmış.

Normalde Ekim sonunda duyurulması gerekir ama son yıllarda aralığın başlarında yayınlanmaktadır.

Teşekkürler hocam takipteyim gerçi 15 yılda reysenler hariç bi cacık çıkmadı ama bu sene şeytanın bacağını kıracam inşallah. 2018 ihtiyaç belirleme anketinde muazzam kurslar gördüm yarısını verseler elbet biri düşer

Bir şeyler eklenmiş gibi ama aratınca çıkmıyor. Bende mi çıkmıyor yoksa henüz hazır değil mi çözemedim.

Sayın hocalarım. öncelikle bu yıl için planlama yapılır. Mebbisten hizmetiçi eğitime girdiğinizde faaliyet analiz anketi var. bu ankete bağlı olarak 2018 planlaması oluşturulur ve 2018 ocak ayında yayınlanır diye tahmin ediyorum. bu zamana kadar hep böyle oldu. 2017 yılı hizmetiçi eğitim faaliyet planının 3 şubat 2017 tarihinde yayınlanmış olduğunu düşünürseniz daha çok bekleriz :)

Bugün imzaladım çıktı olarak ama detaylı inceleyemedim. İnternet sitesinde henüz yok

2018 Hizmetiçi eğitim faaliyetleri MEBBİS üzerinden açılmış başvurabilirsiniz arkadşlar

bende 2018 yılı için sadece Network (CCNA ..) Kursları görünüyor
sizde de aynımı

Geçen sene 10 tane başvurumun 5'i.iptal kalanı da red yedi. En ufak umudum yok zaten içerikte dolu olmuyor ne yazık ki. Gene de bir umut bakacağım.

hocam eğitim merkezi 4.onaydan sonra görülecekmiş. Meb 2018 hizmetiçi dosyası yanında pdf dosyası var. Orada yazıyor.

Duyuru da es ve çocuklar faaliyet yerine getirilmeyecektir diye bir madde var.
Bildiğim kadarıyla aile ile gidiliyordu ama sıkıntı oluyor mu bu konuda?

Geri