2018 İZMİR NORM FAZLASI ATAMALARI

Kodla Büyü

selcuk35

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bölge normu uygulamasından sonra 3 yıldır çalıştığım kurumdan da norm fazlası çıktım :)
Menderes ilçesi olarak 7 bilişim öğretmeni norm fazlasıyız.
Benim puanım 160, benden puanı yüksek 1 öğretmen var puanı 165 diğerleri 100 puan altı olması lazım.
şuan ilçede açık yok zaten. ilçeler arasında geziemir meslek açılırsa tercih edeceğim başka yer tercih etmeyeceğim.

sizin ilçelerde durumlar nasıl?

Hocam Bornova'dayım. 130 puanım var. 4 okul açıldı. Toplam kaç kişinin norm fazlası olduğunu bilmiyorum. Onu nereden öğrendiniz acaba?

Bayraklı da iki ortaokul görünüyor..fakat nedense "bilişim teknolojileri" olan branşım "teknoloji ve tasarım" yazıyor..
Sizlerde ne yazıyor hocam branş????

Hangi okullar açık paylaşır mısınız? Bu kontenjanlar herkese açık yapılırdı eskiden NEDENSE şimdi gizli kapaklı yapılıyor

Bornova Gülsefa Kapancıoğlu Anadolu Lisesi, Sülayman Demirel Çok Programlı Lise, Şükrü Seher Ergil Anadolu Lisesi, Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi.

Branş Bilişim Teknolojileri yazıyor.
Bayraklı'daki okulların isimlerini yazabilir misiniz hocam. Bir de kaç kişinin fazla olduğunu nereden biliyorsunuz?

Benim branş zaten yanlış girilmiş yani bilişim ihtiyacı olan okullar açılmıyor sanirim. zaten okulları aradığımda da bilişim öğretmenimiz var diyorlar..
Kaymakam özgür Azer kurak ve Mustafa çukur ortaokulu..
Tercih bile yapamicam belki bu yanlışlık yüzünden..

Benim branş zaten yanlış girilmiş yani bilişim ihtiyacı olan okullar açılmıyor sanirim. zaten okulları aradığımda da bilişim öğretmenimiz var diyorlar..
Kaymakam özgür Azer kurak ve Mustafa çukur ortaokulu..
Tercih bile yapamicam belki bu yanlışlık yüzünden..

Tayin istemiyorsanız, branşınızın yanlış girilmesi avantaj bile olabilir hocam :)

Hocam neden meslek lisesi tercih etmek istiyorsunuz ki? Merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın. Bir de Selçuk Yaşar Boyacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bana açık görünüyor, ancak BÖTE mezunuyum. Yanlışlık oldu sanırım.

çiğli 133 puanım var tercih edebileceğiniz bir kurum yoktur diyo branşım bilişim tek yazıyo:(

ilçede başka bir iş için gitmişken tesadüfen öğrendim. whatsapp grubumuzda da teyit ettim. bütün ilçelerde fazlalık olursa ilçeler arasıda resen olmaz diye tahmin ediyorum.

önce ilçelerdekileri atayıp sonra mı il içi atama yapacaklar yoksa ikisini aynı anda mı yapacaklar?
gaziemirde de 3 kişi norm fazlasıyız.
bornova, karşıyaka ve bayraklı da açılan okullar nelerdir? bana da onlar lazım.. evim karşıyakada..

önce ilçelerdekileri atayıp sonra mı il içi atama yapacaklar yoksa ikisini aynı anda mı yapacaklar?
gaziemirde de 3 kişi norm fazlasıyız.
bornova, karşıyaka ve bayraklı da açılan okullar nelerdir? bana da onlar lazım.. evim karşıyakada..

geçen hafta ilçe içiler vardı. bana açık yer yoktu zaten. bu hafta içide herhalde yarın ilçeler arası açılacak okulları görebilirsiniz.

bahsettiğiniz yerdeki okullar geçtiğimiz haftaki ilçe içi atamalarda dolmuş olabilir.

ili dün aradım böte'ysen tercih yapma dedi. teknik eğitimliyim diyince bence kesin yap resen atanırsın dedi. bende ilk tercih seferihisar salih değerli, 2 buca 3karabağlar
puanım 160.

Tonla okul açıldı. Meslek lisesinden Meslekciyiz de. hayır mı şer mi bilmiyorum. Göztepe Meslek Lisesi göz kırpıyor ama ev köy cocuklar nolacak. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin. Hocam ben il milli eğitim müdür yardımcısıyla konuştum. Geçen seneki gibi eğitim bölgeleri var. eğitim bölgelerinin dışına vermeyeceğiz dedi. Bu eğitim bölgelerini öğrenmek lazım.

Bu ne arkadaş...
Yazıklar olsun böyle sistemede, bölümede. Kuş misali millet, yarın neredeyiz belli değil...

şu an izmir'de durumlar nasıl? Norm fazlası işlemleri ne oldu?

Geri