2018 Özür grubu başvuru başlamadi

Kodla Büyü

edamnur

Aktif Üye
Arkadaşlar başvuru normalde bugün başlıyordu ama mebbiste gözükmüyor. İlerleyen saatlerde mi baslar acaba

Öğleye dogru açılır, ama sistemin azizligine ugramamak için acele etmeyin hocam

yapmamız gereken adımlar neler arkadaşlar bilgi verebilir misiniz bende eş durumu isteyeceğim

yapmamız gereken adımlar neler arkadaşlar bilgi verebilir misiniz bende eş durumu isteyeceğim
Önce eş durumu isteyeceğini bildirmen gerekiyor, gerekli belgeleri okula vermen gerekiyor.. Sisteme yüklendikten sonra onaylnacak.. Haftaya tercih yapabileceksen böylece..

Bir de benim zorunlu hizmetim devam ediyor eşim özel sektörde çalışıyor bana, açılan, okullar zorunlu hizmet mi olacak hepsi mi açılacak

Bildiriyi mebbis ten mi yapıyoruz hocam
Evet hocam mebbiste başvuru işlemlerinden yapıyorsunuz. Ekranı onayladıktan sonra yazdırıp birde eşinizin çalıştığı kurumdan belge ile okula teslim ediyorsunuz. Farkli bir ilde iseniz e posta faks yolları ile gönderiyorsunuz okul onaylayıp il 'e gonderiyor. Eşiniz özelde olduğu için başka belgelerde istiyorlar sigorta kaydı gibi klavuzda detaylar yaziyor

Arkadaşlar bi sorum olacak.Şuan ben A okulundayım ve aynı ilçede ki B okuluna tayinim çıktı ancak ilişki kesmedim.Eşim eş durumu başvurusu yaptığında benim okulum A olarak gözükecek.Sonra ilişki kesip B okulunda göreve başladığım zaman .Tayin başvurusunda bi sıkıntı oluştururmu acaba.

Sevgili dostlar esimle ayni okulda gorev yapiyorum. Esimin babasi icin saglik ozruyle aydin i isteyecek. Ayni anda ben de basvuru yapabiliyormusum. Nasil bir yol izmeme gerekiyor.
İlk once esim mebbisten basvuru yapacak.
Ben de mebbisten es durumu icin mi isteyecegim?

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar il ile beraber ilce de secmemiz gerekiyor 2. Aşamada okullar açıldığında sadece sectigim ilce mi görünecek yoksa tüm okullar mi

İl ici aile birligi basvurusuna giriste "teknik bir hata" uyarisi alan var mi bizim gibi

İl ici aile birligi basvurusuna giriste "teknik bir hata" uyarisi alan var mi bizim gibi
"Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler Mebbis Merkez Yöneticisine iletilmiştir. Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir. MEBBİS Teknik Destek"
Şeklinde bir hata bende aliyorum

"Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler Mebbis Merkez Yöneticisine iletilmiştir. Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir. MEBBİS Teknik Destek"
Yarin düzelir heralde

Arkadaşlar Başvuruyu yaptım fakat müdür karsrnameyi posta ile gönder girmem gerekiyor dedi. Eşim öğretmen ve yeni okuluna başlamayı yapmıştık zaten. Gerek varmı kararnameyi göndermemize ?

Düzelmiş hata biraz önce

Geri