2018000046 - 4.01.01.02.016 - Eğitimde FATİH Projesi (Pardus Kullanımı) Kursu

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu kursta 4. onayı alan varmı. genelde 4. onaydan sonra 5. si formalite ama. bunda da aynı mıdır sizce.
Kurs Mersin Hizmetiçi eğitimde

Reddedildi - KONTENJAN DOĞRULTUSUNDA SEÇİM YAPILMIŞTIR.

Red gelmediyse hala şansınız var demek ki hocam.

Her zamanki gibi red geldi. fatih projesi eğitmeni olmama rağmen, geçen yıl ihtiyaç analiz anketi doldurmama rağmen;
İhtiyaç analiz anketi dolduranların öncelikli olmasına rağmen Red verildi.
4 yıldır hiç Merkezi hizmetiçi eğitim çıkmadı. Artık umudum da yok zaten.

Valla hocam anket palavra ben de aynı şekilde dolduruyorum anketle ilgili hiç çıkmadı bu sefer öylesine yazdım bakalım 4. onay geldi. Beşinci her zaman gelmiyo biraz şans.

Bende anket doldurmuştum. Etkisi varmı bilmiyorum ama. Birde Daha önce mersinde eğitim alan varmı. Ailecek gitsem kalacak yer sıkıntısı olurmu.

Bende anket doldurmuştum. Etkisi varmı bilmiyorum ama. Birde Daha önce mersinde eğitim alan varmı. Ailecek gitsem kalacak yer sıkıntısı olurmu.

Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünü arayarak bilgi alabilirsiniz. Eğitim saatleri biraz uzun sürebilir...

Kursu siz mi vereceksiniz Hocam. uzun derken 2-3 gibi biter mi?

Kursu siz mi vereceksiniz Hocam. uzun derken 2-3 gibi biter mi?

4-5 arası biter. Duruma göre aksamda egitim olabilir. Aile ile gelinecek bir egitim değil kanımca yine de siz bilirsiniz.

Benden etkilenip karar vermeyin

Son düzenleme:
Bnimde 4. Onay geldi ama gidemiyecegime dair mail attim umarim Red verirler 5. Onay da , yoksa rapor almam gerekecek.

Bana da çıkmamış. Çıkması da çok düşük bir ihtimal. Alınacak kişi sayısı 20, başvuran 800 küsür.

5. Onayı bekliyorum mersin hizmetiçini ona göre arayayım yer için diye ama. Herhalde 5. Onay baya geç gelecek

5. onay gelmiş. Mersin Hizmetiçi eğitim nasıl bir yer acaba? kalan var mı aramızda

Geri