2019-2020 DYK yonergesi

Kodla Büyü
Evet meslek lisesindeyim hocam. Ebada kurs açılacak dersler arasında meslek dersleri yoktu. Öğrenciler de istiyordu soruyordu ama listede derslerimiz olmadığı için açamıyorduk.

Evet meslek lisesindeyim hocam. Ebada kurs açılacak dersler arasında meslek dersleri yoktu. Öğrenciler de istiyordu soruyordu ama listede derslerimiz olmadığı için açamıyorduk.
Ben de çpl deyim. Bilgisayar bilimi dersini ben imam hatipin birinde gördüğümü hatırlıyorum başka bir ilçedeyken. Şu an durum ne?

Bakalim nobet ucreti soz konusu olacak mi haftasonu nobet olursa... Yonetmelikte normal calisma goblerinde en fazla 3 odenir diyor, normal olmayan haftasonu icin ne yapacaklar merak ediyorum.

Kurs iş takvimi yayınlandı ve kurslar yıllık olarak yapılacak inşaallah. Rabbim c.c. hayırlı eylesin.

Arkadaslar merhaba. Cpl deyim. Yillardir kurs acamiyoruz ve diger arkadaslara oranla maddi anlamda magdur oluyoruz. Haftaici egitim ogretimin sonunda aciyor kurslarini arkadaslar saat 17.00a kadar. Ben ise servis olayi yuzunden onlari bekliyorum. Yani maddi manevi sikinti. Gecen yil bakanligi aradigimda seneye cok sey degisecek kurslarla ilgili denilmisti ama icerigini ogrenememistim. Simdi meslek liselerinde kurs acabilecek miyiz, durumumdaki arkadaslarin hepsinin magduriyetini biliyor ve anliyorum. Kesin bilgiyi neredeb alabiliriz? Bir sey ogrenen paylasabilir mi acaba?

Arkadaslar merhaba. Cpl deyim. Yillardir kurs acamiyoruz ve diger arkadaslara oranla maddi anlamda magdur oluyoruz. Haftaici egitim ogretimin sonunda aciyor kurslarini arkadaslar saat 17.00a kadar. Ben ise servis olayi yuzunden onlari bekliyorum. Yani maddi manevi sikinti. Gecen yil bakanligi aradigimda seneye cok sey degisecek kurslarla ilgili denilmisti ama icerigini ogrenememistim. Simdi meslek liselerinde kurs acabilecek miyiz, durumumdaki arkadaslarin hepsinin magduriyetini biliyor ve anliyorum. Kesin bilgiyi neredeb alabiliriz? Bir sey ogrenen paylasabilir mi acaba?
Aynı durumdayım hocam.

e-kurs modülü açıldı 7,8'lere DYK'da ders gene yok takvime göre bu hafta idareciler seçilecek dersleri giriyor bilgilerinize.

Merhaba meslek lisesi öğretmeni ortaokulda dyk açabilir mi? Açabilirse maksimum kaç saat dyk açabilir?
Örneğin 10 saat açık lise yada halk eğitim yerine 10 saat dyk açabilir mi? Bununla ilgili bir kısıtlama var mı?

Arkadaşlar kılavuza göre sadece ücret ödenir deniliyor.Acaba 2 katı ödenmeyecek mi?.Kesin bilgisi olan var mı?

Geri