2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yıllık Planları

Kodla Büyü
Biz h

Biz her sene yapıyoruz isteniliyor. Memnun oluruz yapabilirsiniz.
Şimd hatırladım. Lafı geçmşti bi. Alan şefimiz yapmıştı. Ona bakar fırsat bulursam atarım.

BEP'li öğrenci için nasıl plan hazırlayacağız?
Bepli öğrencinin durumuna göre biz nesne tabanlı programlama dersi için iki yada üç modül belirlemiş ve onu yıla yayarak hazırlamıştık.

Arkadaşlar foruma yeni katıldım. herkese selamlar.
okulumdaki bilişim laboratuarının bilgisayarları eski olması dolayısıyla grafik ve animasyon dersinin yerine internet programcılığını koymak istiyorum dolayısıyla 11. sınıf derslerim ÇÖP e göre,
Web Tasarımı ve Prog. 12
İnternet Programcılığı 4
Açık kaynak İS 2
Toplam 18 ediyor. ben ders sayısını 22 ye tamamlamak için ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

okulumdaki bilişim laboratuarının bilgisayarları eski olması dolayısıyla grafik ve animasyon dersinin yerine internet programcılığını koymak istiyorum dolayısıyla 11. sınıf derslerim ÇÖP e göre,
Web Tasarımı ve Prog. 12
İnternet Programcılığı 4
Açık kaynak İS 2
Toplam 18 ediyor. ben ders sayısını 22 ye tamamlamak için ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
hocam dbf lerde int prog 12. sınıf gözüküyor. başka ders seç bence

cevabınız için sağolun. ama dbf ne demek? ben şubat atamasında atandığım için bu konularda yeniyim.

Web Tasarımı ve Prog. 12
İnternet Programcılığı 4
Açık kaynak İS 2
Hocam artık ders seçme işi bitti. 11. Sınıfların zorunlu dersleri var ve onu seçeceksiniz mecbur.
Web programcılığı dalı için
Web tasarımı 12 saat
Grafik 8 saat
Açık kaynak 2 saat
Veritabanı programcılığı için ise
Nesne tabanlı proramlama 12
Veritabanı 8
açık kaynak 2 saat

Bilgisayar eski yeni demiyor artık.

Aksi halde sorun yaşarsınız.

mrb arkadaşlar bemin bulunduğum ortaokulda lab ve akıllı tahta yok bana uygun 5. ve 6. sınıf yıllık plan önerebilecek kimse varmı

Hocam artık ders seçme işi bitti. 11. Sınıfların zorunlu dersleri var ve onu seçeceksiniz mecbur.
Web programcılığı dalı için
Web tasarımı 12 saat
Grafik 8 saat
Açık kaynak 2 saat
Veritabanı programcılığı için ise
Nesne tabanlı proramlama 12
Veritabanı 8
açık kaynak 2 saat

Bilgisayar eski yeni demiyor artık.

Aksi halde sorun yaşarsınız.
Aynen

Hocam emeğinize sağlık. İmza kısmında açmış olduğunuz isimler dikkatimi çekti. Muhammed Akif KARADAŞ hocamızın kişisel web sayfasını grafik derslerinde yoğun olarak kullanıyorum. Hoş bir tesadüf oldu, bu kadar faydalı öğretmenlerin aynı okulda bulunması ne güzel.

sene başı zümre toplantı tutanağı eklenmiştir. işletmelerde beceri eğitimi yıllık planları hazırlanıyor. en kısa sürede ekleyeceğim inşallah

Hocam emeğinize sağlık teşekkür ederiz. Malum bu sene seminerler 1 hafta olunca işler sıkışacak şimdiden halledeyim dedim sizin hazırlamış olduğunuzu görünce çok sevindim :)

12. sınıflar için işletmelerde beceri eğitimi planı da olacak mı ? Gelişim tablosu var linkte aldık teşekkürler.

Sene başı alan zümresini de paylaşıyor musunuz ?
zümre eklendi hocam. işletmelerde beceri eğitimi planlarını yapıyorum

Bugün planları indirdim ve kullandım, emekler için tekrar teşekkür ederim...

İnternet programcılığı için neden sadece 2 modül? Normalde 5 modül görünüyor megepte...

Gözden kaçırdığım bir durum mu var acaba?

Bugün planları indirdim ve kullandım, emekler için tekrar teşekkür ederim...

İnternet programcılığı için neden sadece 2 modül? Normalde 5 modül görünüyor megepte...

Gözden kaçırdığım bir durum mu var acaba?
12. Sınıflar eski sistemde hocam. O sebeple bizim eski planlarla devam ediyoruz. Seneye dediğiniz gibi olacak 12. Sınıflarda

Yani eski sistemde 2 modül, yenisinde 5 modül var bu yüzden. Teşekkürler hocam...
eski sistemde biz diğer modülleri çıkarttık hocam 2 saate denkleştirmek için. eğer 5 modülü de alacak olsak ders saatini arttırmamız gerekiyordu ama yeteri kadar ders saati yoktu. seneye ders saati de artacağı için modül çıkartmaya da gerek kalmadan tüm modülleri alacağız inşallah.

işletmelerde beceri eğitimi yıllık planları ve sene başı zümre toplantı tutanağı eklenmiştir. (05.09.2019)

şükür bir aksilik olmazsa bu yılki plan işleri bitmiştir. herkese tekrar hayırlı bir yıl diliyorum

valla en güncel ve doğru planlar mustafa akbal hocamda;orda burda koymuşlar 2019-2020 NTP planı diye setup modülü halen duruyor..Ders bilgi formlarına baktım o modül çıkartılmış..
tüm derslerin DBF larından kontrol etmekte fayda var...
Tekrar teşekkürler.

Geri