2019-2020 gpdp proje sonuçları açıklandı

Kodla Büyü
Proje olarak kodlama üzerine yazdım.Klavuzu dikkatlice okuyup , faaliyetleri detaylı olarak yazdım. Gönüllük faaliyeti olarak da öğrenciler 3d yazıcıdan basılan oyuncaklar ilkokul öğrencilerine dağıtacaklar dedim.

Son düzenleme:
Ben mail attıydım referans nomu yollayıp linki de vermişler bana olumsuz sonucu okumak kalmış. :)

kodlama ve 3d arasında kalmıştım projeler için. 3d yi yazdım. gayet de güzel yazdıydım ama olumlu olmamış sağlık olsun.

Benim proje de reddedilmiş. Kodlama sınıfı üzerine birşeyler yazmıştım.

Onay gelmiş lakin İl Burdur. Başka il bulamadınız mı yahu. Sapa bir yer. Türkiyenin her yerinden insanlar gelecek yazık yani. İstanbul Anlara izmir van erzurum kayseri bunlar dururken burdur nedir?

o degil de basvuran sayisi cokmus. bence cok da inceleyip okundugunu dusunmuyorum. basliktan yola gidilmistir gibi. :)

Seneye hatırlatan olursa daha etkileyici bir başlık ve içerik ile başvuracağım :D

Sanırım çoğunluk kodlama veya 3d üzerinden proje üretmiş gibi geldi bana.
İnceleme komisyonu bütün hepsini inceleyip herkese bir puan verdikten sonra sıralamaya sokup mu destek alıp almayacağına karar verildi?
Yada başvuru sırasına göre inceleme yaptılar onay verdiklerinin sayısı yeterli sayıya ulaşınca diğerlerin bakmadılar bile mi?

(Not: başvuru çok yapıldıysa neden bu insanlar bir hafta başvuru süresini uzattılar birilerine vermek için mi? Benim asıl merak ettiğim bu uzatma süresinde başvuru yapıp başvurusu onaylanan kaç kişi var ve bunlar hakkeden el altından değilde projelerini güzel yazdıkları için mi kabul edildiler!....)

Sanırım çoğunluk kodlama veya 3d üzerinden proje üretmiş gibi geldi bana.
İnceleme komisyonu bütün hepsini inceleyip herkese bir puan verdikten sonra sıralamaya sokup mu destek alıp almayacağına karar verildi?
Yada başvuru sırasına göre inceleme yaptılar onay verdiklerinin sayısı yeterli sayıya ulaşınca diğerlerin bakmadılar bile mi?

(Not: başvuru çok yapıldıysa neden bu insanlar bir hafta başvuru süresini uzattılar birilerine vermek için mi? Benim asıl merak ettiğim bu uzatma süresinde başvuru yapıp başvurusu onaylanan kaç kişi var ve bunlar hakkeden el altından değilde projelerini güzel yazdıkları için mi kabul edildiler!....)

ilçemizdeki öğretmen arkadaşlarımız cimer'e sordu hocam dediklerinizi. puanlama mı oldu? olduysa puanlar nerden kırıldı. hata varsa olan hatalar ne. neden reddedildi vs.
aydin icin onaylanan iki okul duydum biri ihl digeri de bilsem.

Merhaba arkadaşlar, 2020-2021 projelerine başvuran ve olumlu olumsuz sonucunu alan var mı? Ayrıca 2019-2020 yılında başvuranlar cevaplarını kaç ay sonra aldılar? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Teşekkürler

Geri