2019 Aydın İl Dışı

Kodla Büyü

nyzmemre

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar. Yine aydın yine ildışı. Bol karacasu karpuzlu bozdoğanlı bir tayin dönemi olur herhalde yine. 180 puanla aydının her yerini yazacağım. Puan ve tercih yeri paylaşırsanız sevinirim. Fikir oluşur.

merhaba arkadaşlar. Yine aydın yine ildışı. Bol karacasu karpuzlu bozdoğanlı bir tayin dönemi olur herhalde yine. 180 puanla aydının her yerini yazacağım. Puan ve tercih yeri paylaşırsanız sevinirim. Fikir oluşur.
Aydin Didim il icinde acilmis ama giden olmamis. 211 puanla nazilli kusadasi veya didim gibi tatil yoresi yerler acilirsa yazacagim

Aydın'a bende geçen sene 170 puanla geldim. Merkeze 15 km Köşk'e bağlı bir okuldayım. Tayin yerleri açıldığında sorularınız olursa yardımcı olabilirim.

Maşallah puanlar iyi. Sınıfçılara gibi puan yapmışsınız 8 yıllık öğretmenim 140 puanım var.:):D

Hocam 200 üstleri var daha geçen sene bir ara görünüp kayboldular. Yerler açılsın her yeri yazmıyorlar ama.. ben bu sene hepsini yazacam herhalde öyle görünüyor ☺️

İyi akşamlar hocalarım.188 puanım var aydın nazilli düşünüyorum Çaylı ortaokulu ama 8 derslik 77 öğrenci görünüyor eğer çıkarsa norm fazlası mı oluruz?

İyi akşamlar hocalarım.188 puanım var aydın nazilli düşünüyorum Çaylı ortaokulu ama 8 derslik 77 öğrenci görünüyor eğer çıkarsa norm fazlası mı oluruz?
meslek liseleri hariç şu anda tr de norm fazlası olmayan bilgisayar öğretmeni yok gibi.

Normal şartlarda ege bölgesi illerine girmemiz zaten çok zor görünüyor. Bu yüzden norm fazlası uzak yakın çok mana ifade etmiyor

Merhaba,
180,188 ve 211 puanlı zümrelerim Aydındaki hangi okulları yazacaksınız, kaçıncı tercihleriniz olacak ya da yazacak mısınız aydın?

Merhaba,
180,188 ve 211 puanlı zümrelerim Aydındaki hangi okulları yazacaksınız, kaçıncı tercihleriniz olacak ya da yazacak mısınız aydın?
Hocam ben tercih yapmayı düşünmüyorum.Yapsam sadece nazilli yazacaktım
Hocam ben karpuzlu hem yazacam. Diğerlerini yazmayacam. Fikir değiştirirsem tekrar yazarım. Bize gidiş çok zor bu saatten sonra. 2 yıl önce 20 geçen sene 10 bu sene 4 okul. Artık bitiyor il dışı olayı

Aydın'a bende geçen sene 170 puanla geldim. Merkeze 15 km Köşk'e bağlı bir okuldayım. Tayin yerleri açıldığında sorularınız olursa yardımcı olabilirim.
hocam bozdoğan, karacasu ve nazilli hakkında blgi alabilirmiyim
AYDIN BOZDOĞAN Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu
AYDIN KARACASU Ataeymir Ortaokulu
AYDIN NAZİLLİ 718858 Çaylı Ortaokulu

Okullar hakkında bilgi veremem ama 3 okulda mantıken Nazilli'de oturup gidiş geliş yapılacak okullar. Nazilliye yakınlık sırası ise Bozdoğan-Yazıkent, Nazilli Çayli, Karacasu-Ataeymir. Bunların arasında Karacasu baya uzak Nazilli'ye. Diğerleri ortalama 30 dk mesafede.

Okullarin hepsi kıyıda köşede kalan yerler. Normalde zorunlu hizmet olarak tercih edilecek okullar. 8 derslik olan okulda btr de olamayabilirsiniz. Norm fazlası zaten oluyorsunuz aydın da genel kaderimiz. En mantıklısi hem gibi duruyor

Okullarin hepsi kıyıda köşede kalan yerler. Normalde zorunlu hizmet olarak tercih edilecek okullar. 8 derslik olan okulda btr de olamayabilirsiniz. Norm fazlası zaten oluyorsunuz aydın da genel kaderimiz. En mantıklısi hem gibi duruyor
Karpuzlu kendi memleketim 3 bin şişirme nüfusu. Orada da kursiyer sıkıntısı olacak. Şuanda da hemde görevliyim. 15bin merkez nüfus var yılda 3 kurs anca açıyoruz

Geri