2019 Bursa il dışı

Kodla Büyü
Bana yıldırım ve Gürsu açık. buradalar hakkında bilgisi olan var mı

Bursa / Yıldırım / Güzide Hafız Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Bursa / Yıldırım / Karapınar İmam Hatip Ortaokulu

Bu okullarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?

Bursa / Yıldırım / Güzide Hafız Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Bursa / Yıldırım / Karapınar İmam Hatip Ortaokulu

Bu okullarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?
v
Karapınar imam hatipte 4 yıl çalıştım, BT sınıfını ben kurdum, 20+1 bilgisayar var. okul genellikle muşluların ve suriyelilerin bulunduğu karapınar mahallesinde. öğrenci profili kötü, okul idaresi ise müdür yaramaz(ben onun yüzünden tayin istedim), müdür yardımcuları iyi fakat onlarda tayin istedi. okulda kadrolu 6-7 öğretmen var, diğerleri hep ücretli.

v
Karapınar imam hatipte 4 yıl çalıştım, BT sınıfını ben kurdum, 20+1 bilgisayar var. okul genellikle muşluların ve suriyelilerin bulunduğu karapınar mahallesinde. öğrenci profili kötü, okul idaresi ise müdür yaramaz(ben onun yüzünden tayin istedim), müdür yardımcuları iyi fakat onlarda tayin istedi. okulda kadrolu 6-7 öğretmen var, diğerleri hep ücretli.
Hocam karapınarı aradığımda 20 ders saatimin olacağını, formatörlükten bihaber olduklarını ve DYK açmadıklarını öğrendim. Belki telefonda konuştuğum hocamız bu konuda bilgisizdi bilemiyorum. Sizin zamanınızda bu durumlar nasıldı?

ET var, formatör başka okuldan geliyordu. DYK ben hiç açmamıştım orda. ama yinede gidince açmak istediğinizi söyler açarsınız. teknoloji tasarım sınıfında 3D yazıcı vardı.

Geri