2019 ikinci il dışı olacak mı?

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bugün duydum da kesin değil tabi bilgisi olan varmı diye soruyorum olabilir mi?

Ne demişler umut fakirin ekmeği:)

Hep kötü şeyleri hatırlıyorum ve kötüleri siliyorum o yüzden hard diskimde dostum çok azdır.But the way happy sacmalik day :D

Umarım olmaz, çünkü çoğu yer kötü olsa da sırf gidebilmek için tercih ettiler. Şimdi daha iyi yerler açılırsa tercih verip gidenler ne olacak.

ınsanlar ıyı kotu demen tercıh yapmalarına ragmen gelmedı. dogru bır bakıs acısı degıl bence sızın bakş açınız
hocam İzmir için örnek vereyim açılan yer merkeze 120 km uzaklıkta şimdi merkeze başka biri atanırsa daha önce atanan arkadaşa haksızlık olmaz mı? Bence yapılması gerekenler zamanında ve hakkıyla yapılmalı. 2. il dışı, zorunlu hizmet affı yapılmamasını istiyorum çünkü hakkıyla atanana ve zorunlu hizmet yapana haksızlık oluyor.

hocam İzmir için örnek vereyim açılan yer merkeze 120 km uzaklıkta şimdi merkeze başka biri atanırsa daha önce atanan arkadaşa haksızlık olmaz mı? Bence yapılması gerekenler zamanında ve hakkıyla yapılmalı. 2. il dışı, zorunlu hizmet affı yapılmamasını istiyorum çünkü hakkıyla atanana ve zorunlu hizmet yapana haksızlık oluyor.
Insanlar cok uzun zaman hıc bır yere kıpırdayamıyorlar. artık surası bu rası ayırt etmıyorlar.2.ıldısında acılıp 1.sınde acılmayan ve guzel dıye nıtelendırılen kac tane yer olabılır ayrıca ? zaten yer yok 2.ıldısında da ıptal ettırenlerın yerlerı acılacaktır en fazla.

Bence olması doğru değil. Hem çok haksızlık olur. Hem de zaten çoğu yer dolu olsa da yine bişey değişmez. Bu bölüm bitmiş resmen.

İkinci il dışı olsa ve ilkinde atanan arkadaşların tayin isteme hakları korunmuş olsa?

Hatta üstüne ikinci iliçi de çalıştırılsa hiç fena olmaz. Boşalan yerler oluyor mutlaka ve daha ilk atamaya çok var. Eş durumundan sonra bile olsa iliçi ve ildışı birer kez daha çalıştırılmalı diye düşünüyorum.

Yapılan 2. il dışı atamalara bakarsak, olsa bile yok denecek kadar az yer açılır.

yapılacak olursa bile çook çok az yer açılır olanlarda 5 ve 6. hizmet alanları olur pek ümit etmeyin

Geri