2019 İstanbul İl Dışı Tercih yardım

Kodla Büyü

bote67

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
İstanbul'dan çok sayıda okul açılmış. İstanbul hakkında bilgim yok sayılır. Hangi ilçelerdeki hangi okulları tavsiye edebilirsiniz? Genel olarak ulaşım,sosyal ve ekonomik yönden rahat yaşanabilecek semtler hangileri...
Teşekkürler...

6 Yıl önce İstanbul' dan Anadolu ya göç ettim tavsiye ederim. Beyaz saçlarım azaldı :)

Hocam genel olarak değilde gözünüze kestirdiğiniz okulları yazın ona göre daha net bilgi alabilirsiniz.

ben Pendikteyim hocam tavsiye ederim her anlamda

Pendik- Şems-i Tebrizi İmamhatip Ortaokulu
Pendik- Tahir Kaya İmamhatip Ortaokulu

hocam bu okullar hakkında bilginiz var mı? İst ve ilçeleri hakkında pek bilgim yok. Örneğin Pendik mi? Sultanbeyli mi? Bu sene bir cesaret il dışı düşünüyorum. puanım 175..

Hocam Pendik derim, Sultanbeyli ye bulaşma derim. yazmayı düşündüğünüz iki okulda birbirine çok uzak değil. Şemsitebriz in olduğu bölge nüfus ve yapılaşma olarak çok sık. Daralırsınız. başka tercihiniz yoksa tahir kaya daha mantıklı duruyor.
Tuzla ilçesinde yok mu açık hocam. varsa isimlerini belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Hocam Pendik derim, Sultanbeyli ye bulaşma derim. yazmayı düşündüğünüz iki okulda birbirine çok uzak değil. Şemsitebriz in olduğu bölge nüfus ve yapılaşma olarak çok sık. Daralırsınız. başka tercihiniz yoksa tahir kaya daha mantıklı duruyor.
Tuzla ilçesinde yok mu açık hocam. varsa isimlerini belirtirseniz yardımcı olabilirim.

öncelikle teşekkürler hocam..
Tahir Kaya telefonu da dahil hiç bir bilgi bulamadım. Web sitesi de boş.Diğer okul siteye bakınca gayet hoş görünüyor :) Tuzla hiç yok

merhaba ben de istanbul yazacağım. avrupa yakasındaki meslek liselerini yazdım. okullar hakkında hiç bir bilgim yok. sadece okulda bulunan alan öğretmeni sayısının çokluğuna göre tercihlerimi yapmayı düşünüyorum ve bugün tercih için son gün :) şişli beyoğlu bahçelievler ilk tercih olarak yazmayı planlıyorum. oraları bilen arkdaşların önerilerini bekliyorum

Geri