2019 izmir il dışı

Kodla Büyü
İl dışı atamalarda sadece açık olan kadrolara isteyebilirsiniz. Eş durumu (özür) tayinlerde muhtemel boşalacak yerler gözükür.

İlk cümle yanlış. İl dışı atamada heryere (norm dolu ya da boş farketmez) tayin isteyebilirsiniz. İsteyeceğiniz okuldaki kadroyu dolduran birey de muhtemel tayin isteyebilir ve muhtemel boşalacak kadro söz konusu olabilir...

Elbette listede görünmeyecek. Liste sadece tamamen açık olan kadroları içerir. Elbette özür grubu için bazen okullar ayrılır ya da bizim bilemediğimiz ve asla bilemeyeceğimiz sebeplerle de olabilir...

İlk cümle yanlış. İl dışı atamada heryere (norm dolu ya da boş farketmez) tayin isteyebilirsiniz. İsteyeceğiniz okuldaki kadroyu dolduran birey de muhtemel tayin isteyebilir ve muhtemel boşalacak kadro söz konusu olabilir...
DaMieN hocam en son ne zaman il dışı istedin. il dışında sadece boş kadroları seçebilirsin. sana sadece a, b, c, d seçeneği verilmişse sen e şıkkını seçemezsin. çünkü öyle bir seçenek yok.

İl dışı Tayinler başlamadı ki. sanırım 14.06.2019 tarihinde açılacak yanılıyor muyum? arkadaşlar. Birde İl dışı tayinlerde sadece boş kontenjanlar görünür.

İl dışında sadece normu açık olan okullardan ilin izin verdiklerini isteyebilirsiniz her okula tayin isteyebileceğiniz atama il içidir ikisini birbiriyle karıştırmayın. Bu arada il dışına açılan okullar ilin en dandik kimsenin istemediği ücra okullar olur. Zaten bir iki tane güzel okul vardır onu da il dışına açmazlar özür için saklarlar.

Başvurular inşallah bugün başlayacak. Ben de izmir ve balıkesir düşünüyorum. Puanım 237. Herkese hayırlısı olsun.

başvurular açıldı rica etsem izmirde açılan yerleri paylaşabilir misiniz?

sadece çpl açılmış tercih yaptık bakalım hayırlısı . sanırım tef mezunu haricindekiler tercih yapamıyor bu kurumlara kılavuzda öyle birşey okumuştum sanki.

Geri