2019 Mersin ve çevresi

Kodla Büyü
Hocam ben herhangi bir ilçe olabilir diyorum. 83 puanım var. Belki Mut, Gülnar, Çamlıyayla gelir. 3 yıl sonra il içi yaparım diyorum. Mantıklı mı sizce?

Hocam ben herhangi bir ilçe olabilir diyorum. 83 puanım var. Belki Mut, Gülnar, Çamlıyayla gelir. 3 yıl sonra il içi yaparım diyorum. Mantıklı mı sizce?
mut ,gülnar kışın yaşam şartları biraz zor.soğukta soba yakmak sorun değil diyorsanız 3 yıl sonra il içinden geçmek mantıklı olabilir.ama gün geçtikçe bizim branşta il içinden bile doğru düzgün yer açılmıyor bunu da göz önünde bulundurun derim.şu an nerdesiniz o da önemli.çok kötü bir yerde değilseniz biraz daha puan toplayıp mersinde daha güzel bir yere de gelmeyi düşünebilirsiniz.

mut ,gülnar kışın yaşam şartları biraz zor.soğukta soba yakmak sorun değil diyorsanız 3 yıl sonra il içinden geçmek mantıklı olabilir.ama gün geçtikçe bizim branşta il içinden bile doğru düzgün yer açılmıyor bunu da göz önünde bulundurun derim.şu an nerdesiniz o da önemli.çok kötü bir yerde değilseniz biraz daha puan toplayıp mersinde daha güzel bir yere de gelmeyi düşünebilirsiniz.
Hocam güneydoğulu olduğum halde buralardan bıktım.
İş puan ile de bitmiyor. Ben liseyi Yenişehir de bir meslek lisesinde okudum. Kaç yıldır takip ediyorum Sadece 2 defa özür grubundan açıldı burası. İl içi de değil. O da 10-20 gibi komik puanlarla kapattı. Ben 300 puan da alsam 500 puan da alsam fark etmeyecek.

Özür durumum yok. Evlenmeyeceğim. İl dışı kontenjanları malum. Bu şekilde belki biraz şansım artar diye düşünüyorum...

artısını eksisini iyce düşünün ona göre karar verin derim.dedim gibi mut,gülnarın kışın yaşam şartları zor bir de güneydoğuya göre sosyal açıdan biraz sıkılabilirsiniz.çünkü doğudaki gibi genç fazla olmayacak mersinde.komşumuz vardı.urfadan muta tayin istedi.pişmanım keşke istemeseydim diyor.ki anamurluyuz biz ona rağmen pişmandı arkadaş.

Merhaba arkadaşlar. Bozyazı açılmış nasıl bir yerdir?Sanırım ulaşım biraz zor kira, sosyal yaşam vs. bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Hocam güneydoğulu olduğum halde buralardan bıktım.
İş puan ile de bitmiyor. Ben liseyi Yenişehir de bir meslek lisesinde okudum. Kaç yıldır takip ediyorum Sadece 2 defa özür grubundan açıldı burası. İl içi de değil. O da 10-20 gibi komik puanlarla kapattı. Ben 300 puan da alsam 500 puan da alsam fark etmeyecek.

Özür durumum yok. Evlenmeyeceğim. İl dışı kontenjanları malum. Bu şekilde belki biraz şansım artar diye düşünüyorum...

Hocam puanınla mut gülnar bile zor. Ama bence yaz dene şansını. İl içi atamalarda şansın daha fazla.
Branşın durumu malum her geçen sene dahada azalıyor. Bir sonraki sene önemli bir değişiklik olmadıkça belki hiç açık bile olmayabilir.

Mersin deyim il içinde yer değişikliği yapmanız çooook zor Mut gideyim sonra il içi yaparım diye düşünürseniz çok uzun bir süre muttan çıkamazsınız hocam bilginiz olsun

Geri