2020 1. Dönem Fatih Projesi Eğitmeni Görevlendirmesi Yazısı

Kodla Büyü

bilgisayar51

Aktif Üye
2020 1. Dönem Fatih Projesi Eğitmeni Görevlendirmesi Yazısı

2020 1. Dönem Fatih Projesi Eğitmeni Görevlendirmesi Yazısı_Sayfa_1.jpg
2020 1. Dönem Fatih Projesi Eğitmeni Görevlendirmesi Yazısı_Sayfa_2.jpg

Son düzenleme:
Bizim okula gelmedi yazı. Şartları taşıyorum ama daha önce görevlendirilen arkadaşlar varsa artısı eksisi nedir bilgilendirebilirse sevinirim. Ayrıca bu eğitmenler il merkezine mi çekilecek yoksa bulunduğu ilçede mi görevlendirilecek?

Bu yazı doğrultusunda bütün iller için İl MEM lerde çalışmak üzere Eğitici Formatör görevlendirmeleri yeniden mi yapılacakmış. Ben tam olarak anlamadım. Ben Sivas merkezde görev yapıyorum. Bildiğim kadarıyla yıllardır İl MEM de bu kişiler Fatih Formatörleri aynen devam ediyor. Bir de bu görevlendirmeler yıllık yapılıyordu 6 aylık değil. Henüz okula bununla ilgili bir yazı da gelmedi.

Bizim okula gelmedi yazı. Şartları taşıyorum ama daha önce görevlendirilen arkadaşlar varsa artısı eksisi nedir bilgilendirebilirse sevinirim. Ayrıca bu eğitmenler il merkezine mi çekilecek yoksa bulunduğu ilçede mi görevlendirilecek?
Hocam,

6 aylık görevlendirme İl yada İlçe Merkezinde çalışıyorsunuz. İl koordinatörünüzle irtibata geçebilirsiniz.

Bu yazı doğrultusunda bütün iller için İl MEM lerde çalışmak üzere Eğitici Formatör görevlendirmeleri yeniden mi yapılacakmış. Ben tam olarak anlamadım. Ben Sivas merkezde görev yapıyorum. Bildiğim kadarıyla yıllardır İl MEM de bu kişiler Fatih Formatörleri aynen devam ediyor. Bir de bu görevlendirmeler yıllık yapılıyordu 6 aylık değil. Henüz okula bununla ilgili bir yazı da gelmedi.

Hocam,

Her 6 ayda bir yapılıyor. İl ve İlçe MEM'lerde Fatih Projesi iş ve işlemlerini takip etmek için görevlendirme yapılıyor.

İl merkezlerinde çalışan Fatih Projesi Eğitmenleri bildiğim kadarıyla 08:00-17:00 arası çalışıyorlar. Peki bunların ekders ödemesi haftalık kaç saat oluyor. Haftalık ekders dışında bir ücret ödemeleri oluyor m? Yani okullarda yaptığımız BTR görevinden farklı bir ücreti oluyor mu? (18 saat alıyoruz biz haftada.)
Aynı şekilde İl MEM lerde çaLışan MEBBİS yöneticisi olarak görevlendirilenlerin haftalık ekders ödemesi ne kadar oluyor? İL MEBBİS Yöneticilerinin de aldıkları extra bir ücret var mı?

Eğitmenlik görevlendirmesi mi yoksa formatörlük mü bu? :(

6 ayda bir yapılan Fatih Projesi Eğitmen görevlendirmesi hocam. Adına tam takılmayın zira zırt pırt değişiyor. Eğitici Formatör, Fatih Projesi Eğitmeni, Fatih Projesi Eğitici Eğitmeni, İlçe Formatörü, Fatihçi, Fatihten sorumlu devle... yok henüz son aşamaya gelmedi. :)

İl merkezlerinde çalışan Fatih Projesi Eğitmenleri bildiğim kadarıyla 08:00-17:00 arası çalışıyorlar. Peki bunların ekders ödemesi haftalık kaç saat oluyor. Haftalık ekders dışında bir ücret ödemeleri oluyor m? Yani okullarda yaptığımız BTR görevinden farklı bir ücreti oluyor mu? (18 saat alıyoruz biz haftada.)
Aynı şekilde İl MEM lerde çaLışan MEBBİS yöneticisi olarak görevlendirilenlerin haftalık ekders ödemesi ne kadar oluyor? İL MEBBİS Yöneticilerinin de aldıkları extra bir ücret var mı?

18 saat ücret Hocam. Başka yok.

Anladığım kadarıyla il varolan fp eğitmenlerini ve fp eğitmeni olmak isteyenleri teklif edecek.. Eğitmen olmak isteyenler "Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu" nu alarak eğitmen olacak. Ayrıca teklif edilen eğitmenler arasından da 1 kişiyi fp il koordinatörü olarak belirleyip, teklif edecek..

İsimlerin yazılması içi son tarh 10 aralık 2019.

Eğitmen ve İl koordinatörlerinin göreve başlama tarihi..01 Ocak 2020

Arkadaşlar 6 ay il koordinatörlüğü yaptım.İş yükü yok okullarda skıntı çeken, her işe koşturan ve btr olamayan arkdaşlar için mantıklı ve faydalı bir iş. İl merkezinde kalsam yapardım kesin.. Ek ders de 18 saat alıyorsunuz...

Son düzenleme:
Arkadaşlar 30 haziranda görev süresi dolduktan sonra. Tekrar görevlendirilmemek için dilekçe vermeye gerek var mı?

Hocam,

Görevlendirmeler 19 haziranda sona erecek. Eylülde yeniden dilekçe verilecek.

Hocam merhaba ben ilçe formatörü olarak görev yapmaktayım ve görevim 31 haziranda sonra ereceği söyleniyordu.Bende uzatmak istemiyordum il dışı tayin düşündüğüm için fakat il formatörü onayım dahilinde olmadan görev uzatmak için bakanlığa yazı göndermiş sizin soylediginize göre tekrar görevlendirme eylül ayında yapılacak bu bilgi kesin mi nerden ulaşabilirim

Arkadaşlar 30 haziranda görev süresi dolduktan sonra. Tekrar görevlendirilmemek için dilekçe vermeye gerek var mı?

Hocam tekrar görevlendirilmemek için dilekçe verdin mi.Gorevlendirme 31 hazirandan sonra mı devam edecek yoksa eylül de mi dilekçe verecekmişiz sağlıklı bir bilgi alabildin mi biryerden son durum nedir ben 31 hazirandan önce dilekçe versem kabul olur mu

Hocam merhaba ben ilçe formatörü olarak görev yapmaktayım ve görevim 31 haziranda sonra ereceği söyleniyordu.Bende uzatmak istemiyordum il dışı tayin düşündüğüm için fakat il formatörü onayım dahilinde olmadan görev uzatmak için bakanlığa yazı göndermiş sizin soylediginize göre tekrar görevlendirme eylül ayında yapılacak bu bilgi kesin mi nerden ulaşabilirim
Hocam okullardaki btrler Eylül de yeniden görevlendiriliyor. Sizinki 1 Temmuz itibariyle devam edecek.

Hocam peki görevlendirmenin devamı için benim onayıma ihtiyaç yokmudur.Il formatörü benden habersiz görevlendirmenin uzatılması ile ilgili bakanlığa bildirmesi normal mi
Hocam normalde dilekçe vermeniz gerekiyor ama sormadan uzatılması yaygın olarak yapılıyor. Ama tayin durumunuz varsa görevlendirme yapılmaması daha uygundur. Üst yazı da özellikle bu durum var.

Geri