Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

2020 İdareci Sınavına (EKYS) Girmek İsteyen Var Mı?

Konu, 'MEB Sınavları' kısmında bznesm_srkn tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. özlü

özlü Aktif Üye

Hocam kitap tamamen konu anlatımından oluşuyor. Soru yok. Kitabın tarih bölümünün az bir kısmına baktım. Mesela Osmanlı Tarihi uzun uzadıya anlatılmıyor. Belli başlı konular şema ve tablo haline getirilmiş. Zaman az olduğu için öneririm hocam. Başka kaynaklar nasıl bilmiyorum.

katafalk ve bznesm_srkn bunu beğendi.
  2. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

Teşekkür ettim hocam

3. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Süper Üye Süper Üye

İdarecilik asil bir kadro olmadığı için de oluyor düşünüyorum. Bir şef başka bir ile tayin istediğinde şef olarak, bir komiser başka bir ile giderken komiser olarak vb. giderken bir müdür ya da mdr yrd. başka bir ile giderken sınav öncesi ünvanına dönerek tayinle gidiyor. Ne kadar ilginç bir durum!

katafalk ve bznesm_srkn bunu beğendi.
  4. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Böyle iş mi olur arkadaşlar. Zamanında başvuru ücreti 200 TL, geç başvuru ücreti 300 TL. Geçin bunları. 200-300 tl verip sınavlarda ve mülakatlarda uğraşıp iyi kötü bir yer bulup o kadar kişinin tatavasını çekmeye değer mi? Yapın BTR başvurusu, üstüne de DYK açın. Zaten müdür yardımcısı ile yarışırsınız ek derste.

katafalk bunu beğendi.
  5. penewitz

penewitz Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam malesef herkes dyk açamıyor ben lisedeyim evet haftada 18 saat ekders alıp birde egzersiz açıyorum öğrenci gelir gelmez belli değil altı üstü hafta 6 saat ekders akşam 6 ya kadar çalış. zaten idare işleri yapıyoruz madem bence denemekte fayda var m. yardımcılığını. olmadı istifa eder yine döneriz btr ye bişey kaybedeceğimizi sanmıyorum. ama geç başvuru ücreti çokmuş

katafalk ve omd bunu beğendi.
  6. bznesm_srkn

başvuru ücreti tamamen saçmalık hocam :D haklısınız ancak inanın herkes sizin çalışma standartlarına ve ortamına sahip değil hele ki 150km uzakta bi köy okulundaysanız ek ders den daha önemli şeyler devreye giriyor ama merkezde isem sizin dediğiniz "BTR + DYS" inanın en çok yapmak istediğim şey :) samimiyetinize teşekkür ettm bu arada

katafalk ve omd bunu beğendi.
  7. bznesm_srkn

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal