2020000461 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Sorry, we can't find a NetAcad account associated with this Cisco account.
Böyle bir hata mesajı var bizde ve mail gelmedi?

bana 17.00 da posta geldi:

Dear ,
Welcome to Cisco Networking Academy! To activate your account, please click the button below ...

Son düzenleme:
Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu mebbisten gerekli izini verdim mail gelmedi tekrar kayıt oluşturdum yine olmadı giriş yapmaya çalıştığımda hata veriyor kod gönder dediğimde hesabınız var diyor bekliyorum. bu himetiçi eğitimleri mebin platformlarında verseler olmuyor mu? ben mi bu işten anlamıyorum Meb mi?

Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu mebbisten gerekli izini verdim mail gelmedi tekrar kayıt oluşturdum yine olmadı giriş yapmaya çalıştığımda hata veriyor kod gönder dediğimde hesabınız var diyor bekliyorum. bu himetiçi eğitimleri mebin platformlarında verseler olmuyor mu? ben mi bu işten anlamıyorum Meb mi?
netacad veya cisco bu işten anlamıyor. hata netacad da cisco da

ben anlamıyorum da peki netacad, cisco, seçkin üye olarak siz anlıyorsunuz milli eğitim zaten uzman o zaman sadece platforma bile bu kadar sorun yaşayanlar nasıl oluyor dimi.
yanlış anladınız sanırım. şaka olsun diye değil ciddi olarak hatanın netacad da cisco da olduğunu söylemek istemiştim. onay gelsin diye 3 4 defa kişisel veri iznini kaydettim. netacad mail i geç attı. zaten kurs bitiminde mebbis anketinde gereken değerlendirmeyi alacaklar. boş yere vaktimizi alıyorlar.

yanlış anladınız sanırım. şaka olsun diye değil ciddi olarak hatanın netacad da cisco da olduğunu söylemek istemiştim. onay gelsin diye 3 4 defa kişisel veri iznini kaydettim. netacad mail i geç attı. zaten kurs bitiminde mebbis anketinde gereken değerlendirmeyi alacaklar. boş yere vaktimizi alıyorlar.
kusura bakma, anlayamadım. :(

Sınav için son saatler arkadaşlar hatırlatmak istedim
Bu arada 90aldim sorular kolaydı

mebbis te "Katılım Durumu Henüz İŞLENMEMİŞTİR." yazıyor. Bu ne anlama geliyor?
Sınavı yaptım bu arada.

sınav için son gün 2o kasım olarak biliyodum şimdi baktım süre geçmiş bunun için bişey yapılabilirmi hocaya mesaj attım bu durumu yaşayan oldumu başka

Geri