2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Başlama Tarihi

Kodla Büyü

Yılmaz YALÇIN

Seçkin Üye
Seçkin Üye
"Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Habertürk'te soruları cevapladı. Selçuk, 31 Ağustos haftasında öğretmenlerin okula geleceğini, vaka sayılarında çok bir artış olmazsa 6 Eylül'den itibaren de okulların açılacağını söyledi."
Bu durumda seminer 1 hafta olacak . Yine tarihler erken açıklanmış olsa da, inşallah söylenen tarihte okullar açılır.

https://www.memurlar.net/haber/9794...iya-selcuk-acikladi.html?utm_source=headlines

Hay bu tatilimiz batsın .. geçen aylarda 13 Eylül'de okullar açılıyor demişti bakan

Sağlıkla açılsında ne zaman açılırsa. Ben 1 Eylül'e alıştırmaya başlamıştım kendimi o da hafta ortasına denk gelmiş. :)

Ogretmenin tatili zaten kanunen 1 temmuz 1 eylül arası. Eskiye göre değişen bir şey yok. 31 ağustos veya 1 eylül de öğretmen göreve başlar zaten. Okul kaç eylül de açılırsa açılsın o önemli değil.

Ogretmenin tatili zaten kanunen 1 temmuz 1 eylül arası. Eskiye göre değişen bir şey yok. 31 ağustos veya 1 eylül de öğretmen göreve başlar zaten. Okul kaç eylül de açılırsa açılsın o önemli değil.
ben 1 Eylül derken, 1 Eylül'de derslerde direk olarak başlar diye düşünüyorum birkaç gündür. Belki de gönlümden geçen o şekilde olduğundandır. Her ihtimale karşı havalar soğumadan biraz ders işlensin diye düşünülebilir. Keşke şu illet bitse de kavuşsak okullarımıza.

ben 1 Eylül derken, 1 Eylül'de derslerde direk olarak başlar diye düşünüyorum birkaç gündür. Belki de gönlümden geçen o şekilde olduğundandır. Her ihtimale karşı havalar soğumadan biraz ders işlensin diye düşünülebilir. Keşke şu illet bitse de kavuşsak okullarımıza.
Amin hocam. Allah herkese sağlık versin inşallah. Okullar da açılsın bir an önce. (1 eylülden sonra yani.)

2021-2022 çalışma takvimi:

934381FF-5B67-4203-ABB5-F63FA42BE418.png

Okullar açılır 1 ay sonra 5 gün, 40 dk ders ve komple sınıfla birlikte vakalar 2 katına çıkar not alın kenara.Her şeyde aceleciyiz her şeyde hemen plan hazır hele bir durun vakalar sıfır olsun, ülkenin tamamı aşı olsunTatile girdik okul ne zaman açılacak vakalar Ağustos sonu artarsa bakalım açabilecek miyiz?
Önce her öğrencinin evinde tableti olsun.

Okul ne zman açılır çok ta önemli değil inş açılır ama bu kadar erken açıklama yapma gereğine ne gerek var ki daha yeni kapandı okul milletin aklını çorba ettiler bi ac bi kapa simdi bu açıklama da nedir gecen sen hiç açılmasa uzaktan sürse bi yıl daha güzel olmazmiydi

Okuyun kendinizi geliştirin yurtdışına gidin bilgi gorgunuzu artırın diyorlar sonra hizmet puanlarını siliyorlartum mesele buradan belli.Kasim gibi delta varyantı ezer geçer.

Ağustos un son haftası genel durumu görmeden MEB in takvimini dikkate almaya gerek yok. Duruma göre defalarca değiştirip gecenin bir saatinde açıklanır.

18 yaş üstü herkese açıldığı halde 1. Doz aşılanma hızı düştü. Delta, delta plus ve daha sonra çıkabilecek varyantlara karşı aşı koruyuculuğu belirsiz, sürekli farklı rakamlar yayınlanıyor.

Bir taraftan milyonlarca turist geliyor, önümüz kurban bayramı, öğrencilerin büyük kısmı da aileleri ile seyahata çıkacak. Bir sürü temas etkileşim olacak.

2. Dozu da oldum beklemedeyim.
Eylül ola hayrola.

Geri