2022 - 2023 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Geliştirme Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Seçmeli mikrodenetleyici 11.sınıf

Ekli dosyalar

• Mikrodenetleyiciler.zip
    13.2 KB · Görüntüleme: 172
Elimde olan yıllık planları paylaşıyorum.
9. sınıf
BİLGİSAYARLI TASARIM UYGULAMALARI
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN TEMELLERİ
MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ
PROGRAMLAMA TEMELLERİ
10. sınıf
NESNE TABANLI PROGRAMLAMA
ROBOTİK VE KODLAMA
11. sınıf
GRAFİK VE CANLANDIRMA
MOBİL UYGULAMALAR
MESLEKİ YABANCI DİL
WEB TABANLI UYGULAMA GELİŞTİRME
SOSYAL MEDYA
DİJİTAL TASARIM
12. Sınıf
MOBİL UYGULAMALAR
MESLEKİ YABANCI DİL

Hocam teşekkür ederim paylaşımınız için, bir tane plandan faydalandım.

Daha önceki planı düzenledim arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• Mesleki Yabancı Dil Yıllık Plan.rar
    19.8 KB · Görüntüleme: 105
@davutaydin ve @kaeii hocalarım size temel bir sorum olacak. Mobil Uygulamalar dersi planlarını paylaşmışsınız teşekkür ederim.
Yazılım geliştirme dalı 11. sınıf mobil uygulamalar dersi ilk defa verilecek bu yıl biliyorsunuz. Ben planı yapmak için ÇÖP'yi ve yayınlanan ders kitabını açtığımda uyumsuzluklar gördüm. Kitap ile ÇÖP arasında epey farklılıklar var, kitapta verilen bazı içerikle ÇÖP'deki kazanımlarda hiç yok.

Benim sorum; sizler planı hazırlarken neyi dikkate aldınız. Mesela paylaşılan planı incelediğimde, ÇÖP'deki 11. sınıf Mobil Uygulamalar dersi kazanımlarında olmayan kazanımlar yazılmış. Benim kafam çok karıştı yarın bakanlığı aramayı düşünüyorum
Hocam öğrenebildiniz mi? Bilgi formunda 7 başlık var, planda ise 9 yapılmış.

11. sınıf elektronik uygulamaları (4 saat),blokzincir(2 saat) yıllık planları yokmu acaba . herkesten farklı secmeli secmişim :)

Son düzenleme:
merhabalar işletmelerde beceri eğitimi yıllık planı(web programcılığı) ile web tabanlı içerik yönetimi dersi notları lazım. yardımcı olursanız. bugün planların son günü. teşekkürler

Geri