21:00'de Yusuf Tekin Cevaplayacak, Konu: Bilişim

Kodla Büyü
kafayı yiyecem!!!
Varmı böyle saçmalık
Adamlar oturmuş bilişimin önünü açmaktan bahsediyor ama dersle olmaz bu diyor!!! :verymad: :verymad: :verymad:

Akıllı tahtalar gelirse çocuklar kendi kendine öğrenir ve bu vesileyle bizden de bill gates'ler çıkabilirmiş. Çok enteresan...

Müşteşar, benim gibi cevaplar verebiliyorsa o bakanlıktan hayır beklemeyin. Adam resmen cevap veremiyor, yuvarlıyor habire...

Derneğimiz bişeyler sordu sanırım reklamdan sonra öğretmenlerin gözüyle bakacaklarmış
Ben anlamıyorum arkadaş ya biz gözümüzde çok büyütüyoruz bu işi ya da bunlar bilişimi tivit mivit zannediyor sadece

tablet kullandırarak kendi kendine bill gates yetiştirecekler, biz kendi kendimizemi olduk, biz neden üniversite okuduk, biz neden bunu kavrayamıyoruz, bizde bir problem var galiba.

ahanda kurs vererek öğretmen yetiştirmiyoruz dediği aceba zihinsel engelli öğretmenliği ve teknoloji tasarım için de geçerli mi ? yaw arkadaş duvara söylüyoz valla

Şu konuşan şişman arkadaş kodlamanın bir ülkeyi ileri götürmediğini söylüyor.... töbe töbe....

arkadaşlar bunlarla bu ülke gıdım ilerlemez, 2 dönemdir bunlara oy veriyorum, bundan sonra verirsem ellerim kırılsın.

halbuki programlama , kod öğretmenin hiç bir maliyeti yok.üstelik problem çözme analitik düşünme yeteneğini geliştirdiği gibi matamatiksel zekayı aktif tutar.ilginç yav valla.

ilyas33' Alıntı:
halbuki programlama , kod öğretmenin hiç bir maliyeti yok.üstelik problem çözme analitik düşünme yeteneğini geliştirdiği gibi matamatiksel zekayı aktif tutar.ilginç yav valla.
bunlar kendi kendine olurmuş hocam, biz hiç kendimizi yormayalım, bütün ders arşivimi sileyim bari. :verymad:

Ağır konuşacam ha... Multidisiplinci şişman hocamız kendine yontuyor olayı üniversiteye göndermeniz lazım öğrencileri orda eğitiriz diyor...
Ahhh ahhh ne diyim... yedirecem kodları bu adama

Programı izlemeyenler için özetliyorum;
Sunucu iyi niyetliydi bizimle aynı düşüncelerde olduğu apaçık ortadaydı programa katılan öğretim görevlisinin kafasında üniversitede bilişime yoğunlaşmak ilkokul seviyesinde bilişimin öğrenciler için tehlikeli olduğu gibi bir fikre sahipti, ve en önemlisi müsteşar bilişim öğretmenlerinden bahsetmek istemedi bunun sebebi de diğer branşdaki öğretmenlere haksızlık olacağı yönündeydi ve ayrıca programa zorla katılmış gibi bir görüntüsü vardı.
Sunucu şunu da sorabilirdi her okula btr kadrosu verilebilir mi.

mustesar bilişimden anlamıyor sorun burda zaten.insan Bilmedigi konuda neden konuşsun ki?bilmedigi bir seyin önemi olmaz zaten.Çoçuk paranın lolitop almak için gerekli oldugunu bilse banka soyar.Bunların eline verin.parayı sonra al sana lolipop deyin anlarlar :mrgreen:

Geri