23 Marttaki Güncelleme Eğitimi ile ilgili gelişme varmı.

Kodla Büyü
Şu an Ressen alındı yazıyor Bizim bakanlık nasılda aheste aheste işliyor... :puhaha:

Tüm hizmetiçi başvurularım reddedildikten sonra işlenmeye başlıyor gibi. Katıldığı eğitimler alanında görülmediği sürece hizmetiçi eğitim başvurularımı reddediliyor

mebbis'te hizmetiçi eğitim modülü --> başvuru işlemleri --> faaliyet başvuru ekranında "(Geçmiş Faaliyet Katılımları)" yazan yere tıklayınca yeni bir sayfa açılıyor ve şimdiye kadar aldığım seminer ve kurslar listeleniyor.. buraya kadar her şey normal..

fakat güncelleme eğitimini alıp, başarıyla tamamlamış olmama rağmen katılmadığım yazıyor.. :!: :!: sizde de böyle mi acaba ??
ekran görüntüsü şu şekilde :
0kd5yR.png

arkadaş aylar geçti işlenmedi hala .... bu ay aldığım medya okuryazarlığı eğitimi işlendi bu işlenmedi....

hocam orda vardır bi sıkıntı bende üstte ressen alındı diyor en alt kısımda katılmadı mazaretsiz yazıyor saçma sapan işler yani. o yüzden sıkıntı yok bence... Bizim bakanlık birimi bizi pek kaaleye almadığı için takma hocam bence...

Herkeste aynı yazıyor sanırım. Sorumlu kişiye e-posta atıp durumdan haberdar edelim de düzeltsin bari.

Bende de aynı durum mevcut, lms de tamamlanmış görünüyor,mebbisten bakınca mazeretsiz katılmadı yazıyor :?

23 marttaki guncelleme egitimi dediginiz kurs Fatih Projesi uzaktan egitim mi oluyor? Yakin zamanda idarecilerin ims.eba.gov.tr den girip izledikleri seminer mi? Ben de bu kuesu almak istiyorum.Fakat hepsi ildisi (merkezi) oldugu icin alamiyorum.Yakin zamanda Fatih projesi kursu varsa haber verirseniz sevinirim. 23 marttaki kursa ben de basvuru yapmak istiyorum. Mebbiste bulamadim

fatihinfedaisi' Alıntı:
mebbis'te hizmetiçi eğitim modülü --> başvuru işlemleri --> faaliyet başvuru ekranında "(Geçmiş Faaliyet Katılımları)" yazan yere tıklayınca yeni bir sayfa açılıyor ve şimdiye kadar aldığım seminer ve kurslar listeleniyor.. buraya kadar her şey normal..

fakat güncelleme eğitimini alıp, başarıyla tamamlamış olmama rağmen katılmadığım yazıyor.. :!: :!: sizde de böyle mi acaba ??
ekran görüntüsü şu şekilde :
0kd5yR.png
Benimkinde de aynen öyle görünüyor hocam zamanında ve başarılı olarak katılmama rağmen mazeretsiz katılmadınız yazıyor. Biraz önce Fatih Projesi Eğitim Koordinatörlüğüne ve Necdet Bey'e mail attım. Cevap gelirse buraya yazarım.

Bu eğitimi başarıyla tamamlamıştım.

Hizmetiçi Eğitim Başvuru Listesinde "Resen alındı" olarak görünüyor. Geçmiş eğitimlerimde görünmüyor. Bu sebeple Fatih hizmet içi eğitim başvurularım reddedilmeye devam ediyor.

Geri