23 Nisanı ne zaman kutluyorsunuz?

Kodla Büyü

alisahin809

Aktif Üye
Malum bu sene 23 Nisan bayramın 3. Gününe denk geliyor bizim okul bayramın gününde kutlanacağını herkesin pazar günü okulda olması gerektiğini yazmış hem bayram hem tatil günü malum katılmasak sorun olur mu?

Gününde kutluyoruz. 24'ünde kutlayan ilçeye de selam olsun...

İstanbul her ilçe farklı bir tarihte ama 23 olanı duymadım. Bizde 25inde, çocuğumun okulu 26sında bizim yan okul 26sında kutluyor. 23ünde yapılsa bile çocuklar gelmez gibi geliyor bana

İstanbul her ilçe farklı bir tarihte ama 23 olanı duymadım. Bizde 25inde, çocuğumun okulu 26sında bizim yan okul 26sında kutluyor. 23ünde yapılsa bile çocuklar gelmez gibi geliyor bana
Aynen 23 ünde yapılan yerlerde öğretmeni getirirler belki törene ama öğrenci gelmez. Amaca ulaşmayacak bir tören olur.

Ben şehir dışındayım. Törene katılmazsam yasal olarak problem yaşar mıyım? Ceza alma ihtimalim var mı?

Ben şehir dışındayım. Törene katılmazsam yasal olarak problem yaşar mıyım? Ceza alma ihtimalim var mı?
Okul idareniz herkesi törene resmi yazıyla çağırdıysa sorun olur hocam. Ancak idareciniz gitmeme mazeretinizi uygun bulur ve diğer öğretmenler de bu durumdan rahatsız olmayıp şikayet etmezlerse sorun olmaz.

Geri