23 Nisan için Afiş ve Davetiye Nasıl Oldu?

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
psd leri şuan yüklüyorum :) birazdan linkleri ekliyorum (ancak eve kavuştum)

psd ler ilk mesaja eklendi :)

Sitemde ne kadar çok zaman geçirirseniz ve bir o kadar da sayfa gezerseniz google beni daha çok sever.

hocam on numara beş yıldız olmuş tek kelimeyle bende fhotoshop öğrenmek istiyorum artık bi yerden başlamalı mesleğe başlayalı bi yıl oldu çok eksikliğini çekiyorum hangi derslerden başlayacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz sıfırdan başlayıp gidebildiğim kadar gitmek istiyorum :)

bznesm_srkn' Alıntı:
hocam on numara beş yıldız olmuş tek kelimeyle bende fhotoshop öğrenmek istiyorum artık bi yerden başlamalı mesleğe başlayalı bi yıl oldu çok eksikliğini çekiyorum hangi derslerden başlayacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz sıfırdan başlayıp gidebildiğim kadar gitmek istiyorum :)

Hocam başlangıç olarak size kesme kırpma işlemlerini öğrenin, katmanları öğrenin gerisi zaten gelir. İnternette çok döküman var mesala balon png diye arama yapıyorum arka planı olmayan resimleri kullanıyorum vs sıkıntı yaşadığınızda gerekirse uzaktan bağlanığ yardımcı olmaya çalışıırım müsait zamanlarımda :) pm den yazın facebook ve mail adresimi vereyim

hocam her çocuk aynı dilde gülümser yazısının arkasındaki beyaz hoş kabartmayı nasıl yapıyorsunuz

"pm den yazın facebook ve mail adresimi vereyim" güzel olur hocam :)

bznesm_srkn' Alıntı:
hocam her çocuk aynı dilde gülümser yazısının arkasındaki beyaz hoş kabartmayı nasıl yapıyorsunuz

"pm den yazın facebook ve mail adresimi vereyim" güzel olur hocam :)

Hocam yazısı seçili hale getirdikten sonra seçimi genişlet diye bir seçenek var ordan 15 px geliştik seçtim ayrı bir katmanda beyaza boyadım ve gölge verdim :)

Geri