24 Aralık 2020 "Patent Faydalı Model ve Marka Tescil Çalışmaları Eğitimi"

Kodla Büyü
WhatsApp Image 2020-12-19 at 23.32.11.jpeg

Bu proje kapsamına hangi okullar alınmış? Bizim okula böyle bir yazı gelmedi? Tübitak yapın, patent alın, teknofeste başvurun derler ama böyle projelere dahil etmezler :(

Arkadaşlar bu eğitime katılanların maillerine slayt gönderileceği söylenmişti, bana bu konu ile ilgili herhangi bir e-mail gelmedi sizlere geldi mi?

eğitime katılan arkadaşlar kendilerine döküman/slayt vb. gönderildiyse paylaşabilir mi acaba? çok makbule geçer.

2 eğitimede katıldım hocam mail adreslerimizi iletmiştik google formdan, ancak şuana kadar dosya gönderimi gerçekleşmedi.

Rica ederim hocam, bir ayı geçti gönderilse şimdiye kadar gönderilirdi heralde:( Eğitim verildiğinde bizde okuldaki arkadaşlara sunum yapacağımızı düşünmüştüm yada ben öyle algıladım. Şuan zaten öyle bir eğitimden de bahsedilmiyor, sunu da yok sorun yok :)

Rica ederim hocam, bir ayı geçti gönderilse şimdiye kadar gönderilirdi heralde:( Eğitim verildiğinde bizde okuldaki arkadaşlara sunum yapacağımızı düşünmüştüm yada ben öyle algıladım. Şuan zaten öyle bir eğitimden de bahsedilmiyor, sunu da yok sorun yok :)
evet, gönderilecek olsa şimdiye çoktan gelirdi. sağlık olsun, kendi çabalarımız ile yola devam o zaman. hayırlısı bakalım. tekrardan çok teşekkür ederim...

Geri