25 ekim kpss önlisans ücretim hala yatmadı

Kodla Büyü

karekedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Salon başkanı olarak görev yaptım formu da zamanında doldurdum hatta bir öğretmen arkadaşımla yanyanayken birlikte doldurduk ona ücreti yatmış ama bana hala ücreti yatirmadilar.

Benzer bir durum yaşayan var mı arkadaşlar? ÖSYM yi telefonla arasak mail atsak falan çözüme ulaşırmıyız?

Genelde soyadı değişikliğinden kaynaklanıyor. iban sahibinin ad soyadı aynı olması gerekli. Bu durum yoksa ıban yanlıştır hocam.

Salon başkanı olarak görev yaptım formu da zamanında doldurdum hatta bir öğretmen arkadaşımla yanyanayken birlikte doldurduk ona ücreti yatmış ama bana hala ücreti yatirmadilar.

Benzer bir durum yaşayan var mı arkadaşlar? ÖSYM yi telefonla arasak mail atsak falan çözüme ulaşırmıyız?
Ad soyad veya ibanda değişiklik hata yoksa formunuzu sistem kaydetmemiştir. Geçtiğimiz gunlerde formu doldurmamıza rağmen bizim başımıza da geldi. Kadronuzun bulunduğu ilce ÖSYM temsilciligi ile görüşün sistemden bakıp hemen Bilgi verirler

Ortaöğretim kpss için formu geç doldurdum. Sınav sonrası salı günü 14:00 gibi. Benim ücret de halen yatmadı.
Geçen hafta e-kpss girdim. Formu zamanında doldurdum. Onun ücreti yattı 3-5 gün içinde.

Geri