27.12.2009 FEN,SOSYAL BİL., GÜZEL S. VE SPOR L. İLE ANADOLU

Kodla Büyü
Sınav sonuçları çok da önemli değil. Ek-2 formu varken hiçkimsenin atanması garanti değil. Bu arada @craxx haber verdiğiniz için teşekkürler.

şu ek-2 olayı çok saçma sen sınavdan 10 puan yüksek al adam yalakalıkla toplasın takdir teşekkür sicil notu ne varsa gelsin seni geçsin olacak iş değil ya

dias' Alıntı:
şu ek-2 olayı çok saçma sen sınavdan 10 puan yüksek al adam yalakalıkla toplasın takdir teşekkür sicil notu ne varsa gelsin seni geçsin olacak iş değil ya
+1.

Madem teşekkür takdir çok önemli, yapmayın o zaman sınav mınav. Teşekkür takdire göre atayın öğretmenleri anadolu lisesine.

hele malatyada işler daha vahim...ikinci sıradaki ile 3.sıradakinin puanı 84; 4. ile 5. sıradakinin ise 83; 6.sıradaki ise 82...ek-2 nin en önemli olduğu yer herhalde...gerçi merkezde 8 okul boş ama yine de belli olmaz...Benim merak ettiğim konu bir iki madde var.

Son İki Yıllık Sicil Notu Ortalaması 76 Ve Daha Yukarı Olanların, Bu Sicil Notunun %10’u
(Aritmetik Ortalaması Kesirli Çıkan Sayılar Tama Tamamlanır.)

maddesine göre tama tamamlanır diyor burada matematik kuralına göre mi tama tamamlanacak...yani 95 üstüne 10 puan 85-95 arasına 9 puan mı verilecek sizce..yoksa 90 üstüne mi 10 puan verilecek.sicilde malum 1 puan bile önemlidir zaten en düşük sicil 85 veriliyor...85 alanda 95 alanda 9 puan mı alacak.

bence de bu listenin yayınlanması güzel olmuşş..
craxx hocam teşekkürler..

Bu listenein veriliyor olması hakkaten güzel yazarken sorun yaşamayız.

98 aldım deyipte kandırmayız birileirni.

Nerdeysek ona göre puanına göre yazarız.

kazuo' Alıntı:
dias' Alıntı:
+1.

Madem teşekkür takdir çok önemli, yapmayın o zaman sınav mınav. Teşekkür takdire göre atayın öğretmenleri anadolu lisesine.

-2

kurunun yanında yaşları da yakmayalım lütfen :)

Evet kuruların yanında yaşlarda var ama çoğu zaman çalışan arkadaşlara verilmiyor taktir teşekkür.

Sınav yapılması iyi taktir teşkkür alınması da iyi ama sanki alamayan arkadaş kötü gibi görülmesi kötü oluyor.

benim 2 teşekkürüm var ama çalıştığımdan verilmedi bunlar diğerlerinie veriliyor diye verdiler.
Çalışıyor muydum çalışıyordum ama benden fazla çalışanlara verilmedi.

Var mı Haketmediği takdir teşekkür olan arkadşalar?

Arkadaşlar ben 2.hizmet bölgesinde çalışyorum bu sene 4.yılım mayısta il dışı yine zorunlu hizmet kapsamındaki başka bir ile tayin düşünüyorum eğer şubat ayındaki atamalarda tercih yaparda il içinde herhangi bir anadolu yada fen lisesinde göreve başlarsam il dışı terciih yapma hakkım elimden alınıyormu bilgi verirseniz çok sevinirim, iyi çalışmalar..

il içinde yapılan değişiklikten dolayı sizin il dışı istemenize engel olmayacak diye biliyorum.

Ama and. lisesi tercih yapmak istemeniz durmunda atamanız yapıldığı yerde 3 yıl çalışma şartı aranırmı bilmiyorum (AND./Fen de çalışma süreniz.)

Geri