3,5 yaşındaki kızımın salya sorunu

Kodla Büyü

uktem

Üye
Merhabalar arkadaşlar içinizde anne baba olanların karşılaşış olabilecekleri bir sorun olabilir.Benim 3,5 yaşınd abir kızım var sürekli salya akıtıyor bu salya parazitten dolayı değil dil kaslarının zayıf kalmasından kaynaklanıyor soruna bir trülü çözüm bulamadık benzeri sorun yaşayıpta çözüm bulan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.SAYGILAR.

Hocam bizde hiç ama hiç olmadı şimdi 3 aylık bir kızım daha var, onda d hiç yok, ama Yanlış hatırlamıyorsam kesinlikle biryerden onaylatın flüt'ü birşey için tavsiye ediyor doktorlar bunun için olabilirmi bilmiyorum geniz eti içinde olabilir tam hatırlamıyorum ama en azından böyle birşeyin olduğunu kimse bilmediğinden yazdım İnşallah biraz daha farklı bir bakış açısı ile faydası olur...(çok eski bilgi olduğundan emin değilim sadece farklı bir fikir vermesi anlamında yazdım)

noname_' Alıntı:
Hocam bizde hiç ama hiç olmadı şimdi 3 aylık bir kızım daha var, onda d hiç yok, ama Yanlış hatırlamıyorsam kesinlikle biryerden onaylatın flüt'ü birşey için tavsiye ediyor doktorlar bunun için olabilirmi bilmiyorum geniz eti içinde olabilir tam hatırlamıyorum ama en azından böyle birşeyin olduğunu kimse bilmediğinden yazdım İnşallah biraz daha farklı bir bakış açısı ile faydası olur...(çok eski bilgi olduğundan emin değilim sadece farklı bir fikir vermesi anlamında yazdım)

teşekkürler sayın noname_

Hocam durumu ciddi olabilir mutlaka bir kulak burun boğzacıya çocuk uzmanına gösterin...konuşmasını etkileyebilir...Bu yaşlarda belki çözüm bulunamayabilir ama en azından tedbirinizi alırsınız.

ilon' Alıntı:
Hocam durumu ciddi olabilir mutlaka bir kulak burun boğzacıya çocuk uzmanına gösterin...konuşmasını etkileyebilir...Bu yaşlarda belki çözüm bulunamayabilir ama en azından tedbirinizi alırsınız.
Hocam çözüm bulamadık deyince doktora götürdüklerini düşündüm, İnşallah yanılmamışımdır, 1 yıl çok çektirdi bana ilk çocuğum 2 haftada bir doktordaydık, enfeksiyondu oydu buydu derken çok yordu...

Sayın hocam; burada isim yazarak hedef göstereceğim, ilk çocuğu medical park ile başlayıp medivasın kadar götürmediğim doktor kalmadı, hatta fakültede prof'a da götürdüm, artık radyasyonlu film çekilecek randevu aldık o gün doktorun çok acil işi varmış yurt dışına çıkmış başka bir prof ilgilendi, eski tahlilleri gösterdik sonra bize gidin bir daha gelmeyin dedi, kaç doktora gittiniz diye sordu, anlattık çocuğu çok yormuşlar, herşeyi çöpe atın 3 ay sonra tekrarlarsa gelin dedi tam 15 ay oldu enfeksiyonda gitti herşey gitti...
geçen gün 40 derece ateşle(faranjit) yattım doktora daha gitmedim, çocuk olunca yukarıdaki gibi oluyor, Allah Selamet versin, İnşallah bizim gibi Mevlam yar ve yardımcınız olur....

Geri