3 Antenli Access Point Tp-link TL-WA901ND Bağlantı Sorunlarımızı Çözer Mi?

Kodla Büyü

patlıcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni okulumda internet her kata birer tane Access pointle dağıtılmış. Access pointler çoğu sınıfta tek diş çekiyor ve yüksek oranda bağlantı sorunu var. Access pointler bayağı eski modeller ve tek antenli. Başlıkta yazdığım 3 Antenli Access pointler den koysam her kata çekim kalitesi farkeder mi? İnternette bu ürüne çok iyi yorumlarda var, almayın antensiz modemim daha iyi çekiyor diyen de. Kafam karıştı.

Şu an kullanılan acces point marka modeli nedir? Kat yapısı nasıl düz mü L şeklinde mi? Sınıflardaki akıllı tahta mı? Bilgisayar mı? Alıcıların anteni kablolu bir antenle denediniz mi?
3 Antenli bir access point elbet bir fark yaratacaktır, üzerine birde alıcı tarafında uzak köşelere anten değişimi yaparsanız fark oluşacaktır. Ben Usb tipinde antensiz bir alıcı kullanıyordum yan odadaki modeme bağlanırken sorunlar yaşıyordum. iki antenli bir modelle değiştirdim. 3 kat yukarıdakinin internetini çeker oldum.

Hocam koridorlar düz, access point marka ve modeli bir ara yazarım, bugün o okulda görevli değilim.

Geri